بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 8 ژوئن 2019 | 19:22 ب.ظ
کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرز
کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرز ایلنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: ماموران انتظامی توانستند در یک اقدام عملی بیش از ۳۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را در شهرستان البرز کشف کنند.
کشف 34 کیلو تریاک در شهرستان البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: ماموران انتظامی توانستند در یک اقدام عملی بیش از ۳۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را در شهرستان البرز کشف کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ بیژن خدایی در تشریح این خبر افزود: به دنبال اخبار دریافتی مبنی بر اینکه فردی در یکی از روستاهای شهرستان البرز قصد دارد مقداری مواد مخدر را با یک دستگاه خودروی سواری پیکان جابه جا کند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

خبر جدید  روسای دانشگاه حداقل سالی دو بار در جمع دانشجویان حاضر شوند

وی اضافه کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی و هماهنگی با مراجع قضایی خودروی سواری مورد نظر در شهرستان البرز شناسایی و بهرغم دستور ایست از سوی ماموران فرد مورد نظر از محل متواری شد.

خدایی همچنین گفت: ماموران پس از هماهنگیهای لازم با مرکز پیام ۱۱۰ و پیمودن مسافتی تعقیب و گریز، خودروی مورد نظر را توقیف و یک نفر را نیز در این خصوص دستگیر کردند.

خبر جدید  اشتغالزایی با فعال ساختن ظرفیت های معدنی

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه پس از بازرسی از خودرو ۳۱ کیلو و ۱۰۰ گرم ماده مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد، توضیح داد: عوامل پلیس پس از هماهنگی لازم با مراجع قضایی از منزل متهم نیز بازرسی کرده و توانستند سه کیلو و ۳۳۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و آلات استعمال آن را کشف کنند.

خبر جدید  نیازمند نردبان‌های بلند برای ساختمان‌های بلندمرتبه در قزوین هستیم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شد.


منبع :: کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرز

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,