بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 23:29 ب.ظ
سفر نماینده قزوین به «انبوه» رودبار دخالت در امور استان دیگر است
سفر نماینده قزوین به «انبوه» رودبار دخالت در امور استان دیگر است نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سفر یکی از نمایندگان مردم استان قزوین به روستایی در استان گیلان گفت: سفر لطف الله سیاهکلی به روستای انبوه شهرستان رودبار دخالت در امور نماینده آن شهرستان است.

شعار سال: مهرداد گودرزوند چگینی درباره بازدید لطف‌الله سیاهکلی نماینده مردم استان قزوین به روستای انبوه در حوزه استحفاظی شهرستان رودبار از توابع گیلان، گفت: اینکه نماینده قزوین با هماهنگی مسئولان شهرستان رودبار یا استانداری گیلان به روستای انبوه وارد شده یا خیر را در جریان نیستم.

نماینده مردم شهرستان رودبار در پاسخ به این پرسش که آیا مداخله یک نماینده در حوزه استحفاظی نماینده استان دیگر از نظر قوانین مجلس قانونی است، اظهار داشت: نماینده مجلس می‌تواند هر جا برود، اما دخالت در اموری که مربوط به حوزه او نباشد، رویه خوبی نیست.

چگینی در پاسخ به اینکه حضور نماینده مردم قزوین در بین مردم روستای انبوه این برداشت را ایجاد کرده که نماینده رودبار به مطالبات مردم بی‌توجه است، افزود: نماینده مردم قزوین برای رسیدگی به مطالبات به انبوه نرفته است؛ بلکه برای بازدید از جاده بوده و پس از آن نیز برای صرف ناهار در مسجد این روستا حضور پیدا کرده است.

خبر جدید  مهم‌ترین دلیل وقوع سیل‌ در قزوین مشخص شد

نماینده مردم رودبار درباره پیگیری مشکلات روستای انبوه تاکید کرد: چندی پیش خودم از آن منطقه بازدید کرده‌ام و مشکلات آن را هم منعکس کردم؛ بنابراین سفر نماینده قزوین به روستای انبوه کار منطقی نبوده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۹۳۸۲۴، www.ilna.news

فرماندار شهرستان رودبار نیز با انتقاد از ورود لطف الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین به حوزه استحفاظی استان گیلان در گفتگو با ایلنای قزوین گفت: درباره این سفر هیچ هماهنگی با من و یا مسئولان استان انجام نشده و اگر نماینده قزوین وارد حوزه سرزمینی استان گیلان شده، باید با استاندار گیلان هماهنگ می‌شد و اگر این هماهنگی صورت می‌گرفت حتما استانداری گیلان به فرمانداری رودبار اطلاع می‌داد و یا با خود بنده هماهنگ می‌کرد که این مهم اتفاق نیفتاده است.

خبر جدید  تیم فوتبال کاسپین قزوین 1 بر صفر امید گناوه را برد

هوشنگ عباسقلی زاده تاکید کرد: سفر نماینده قزوین دخالت در امور استان دیگر است.

نماینده عالی دولت در شهرستان رودبار از مطالبات مردم روستای نوده توسط نماینده رودبار اشاره کرد و گفت: البته تعاملات بین استانی همیشه بوده و هست، ولی اینکه یک نماینده بخواهد کار را به نفع خود مصادره بکند و بخواهداز آن بهره برداری سیاسی کند این کار درستی نیست و هیچ فردی این حرکت را نمی‌پسندد.

خبر جدید  افتتاح سومین مدرسه فوتبال دختران در آبیک/ آغاز مسابقات فوتبال در زمین چمن

عباسقلی زاده افزود: اصول کار این است که نماینده استان همجوار بایستی نماینده آن شهرستان و یا مسئولان آن منطقه را از سفر خود آگاه می‌کرد.

اوایل هفته جاری، لطف‌الله سیاهکلی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی پس از دیدار با مردم روستای لات استان قزوین با سفر به روستای انبوه با مردم این روستا دیدار و گفتگو کرد.

روستای انبوه جزء توابع بخش عمارلوی شهرستان رودبار است که در ۳۵ کیلومتری جنوب غربی شهرستان جیرنده و ۱۵۰ کیلومتری شهر رشت قرار گرفته است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,