بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژوئن 2019 | 21:26 ب.ظ
خرید محصول کشاورزان در شهرستان البرز تسهیل شده است
خرید محصول کشاورزان در شهرستان البرز تسهیل شده است قزوین- فرماندار شهرستان البرز گفت: با پیش بینی ۴ مرکز خرید تضمینی گندم و ۲ مرکز خرید کلزا شرایط خرید محصولات کشاورزی تسهیل شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه شورای کشاورزی شهرستان البرز ظهر یکشنبه با حضور معاون سازمان جهاد کشاورزی استان با محوریت خرید تضمینی گندم، جو، کلزا در فرمانداری برگزار شد.

رضا گروسی فرماندار شهرستان البرز در این جلسه اظهارداشت: شهرستان البرز از مناطق مهم تولید گندم در استان است و تمهیدات لازم برای خرید محصول کشاورزان در سال زراعی جاری پیش بینی شده است.

وی گفت: ۴ مرکز خرید گندم و ۲ مرکز خرید کلزا در شهرستان البرز آماده سازی شد که خرید محصول کشاورزان در آنها صورت می گیرد.

خبر جدید  ۱۳۵ هزار تن گندم از کشاورزان استان قزوین خریداری شد

فرماندار شهرستان البرز یادآورشد: در سال جاری سطح زیر کشت گندم در شهرستان البرز حدود ۸۵۲۰ هکتار به زیر کشت گندم و بیش از ۱۸۲۹ هکتار کلزا و ۱۸۴۱ هکتار جو رفته است.

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود امسال ۳۹ هزار تن گندم، بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ تن کلزا و نیز ۷ هزار و ۷۰۰ تن جو از اراضی کشاورزی این شهرستان برداشت شود.

خبر جدید  ۲۲ هزار تن گندم از کشاورزان شهرستان قزوین خریداری شد

فرماندار البرز اظهارداشت: به منظور اینکه خرید تضمینی گندم مستقیم از کشاورز در سال جاری با حذف دلال و واسطه تلاش شده مشکلات کشاورزان لین بخش کمتر شود و در این راستا رصد مستمر و بازدیدهای نظارتی لازم صورت خواهد گرفت.

وی گفت: در این زمینه از ظرفیت نیروی انتظامی و بسیج در کنترل و نظارت بر حمل و نقل و جابجایی محصولات کشاورزی در جاده های اصلی و فرعی شهرستان، جلوگیری از ورود اتباع خارجی در خرید گندم خارج از چرخه رسمی آن استفاده خواهیم کرد تا کارها بهتر صورت گیرد.

خبر جدید  ارائه گزارشهای فصلی در خصوص اقدامات انجام شده به مردم ضروری است

گروسی از همکاران جهاد کشاورزی استان و شهرستان در راستای فعالیتهای موثر و افزایش سطح زیر کشت گندم، جو و کلزا و بهره وری در تولید در شهرستان تشکر کرد.

کد خبر ۴۶۳۶۰۱۱


منبع :: خرید محصول کشاورزان در شهرستان البرز تسهیل شده است

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,