تنها ۵۰ تخت خالی در بیمارستان‌های استان قزوین باقی مانده است

چاپ

شعار سال: پیمان نامدار در ستاد مقابله با کرونا استان قزوین با عنوان این مطلب افزود: قرنطینه معکوس تجربه موفقی است که در استان قزوین هم باید به صورت جدی‌تری اجرا شود تا بدین وسیله بتوانیم درصد فوت سالمندان در این استان را کاهش دهیم.

وی افزود: از ظرفیت پایگاه های مقاومت بسیج و مساجد در زمینه پایگاه‌های سلامت و خدمات رسانی اجتماعی و عمومی باید به نحو احسن استفاده شود.

نامدار اظهار کرد: ضمانت اجرایی برای موضوع قرنطینه وجود ندارد و تا زمانی که برای این موضوع تدبیر درستی اتخاذ نشود با مشکلات بیشتری روبه رو خواهیم شد.

خبر جدید  تعمیر و بازسازی ماشن آلات راهداری قزوین با شروع فصل سرما

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین تصریح کرد: مخابرات در موضوع پیامک های بهداشتی و رهگیری افراد مبتلا به کرونا باید ورود پیدا کند تا بدین وسیله هم در زمینه پیشگیری و هم در زمینه ضمانت اجرایی بتوانیم گام های اساسی برداریم.

وی افزود: دستگاه های اجرایی سامانه مربوط به موضوع نظارت و بازرسی زیر مجموعه های خود را تکمیل کنند تا بدین وسیله با برنامه ریزی مناسب در مقابل افراد متخلف قرار بگیریم.

خبر جدید  مجتمع نان صنعتی در آوج راه اندازی می‌شود

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر ۱۵۰ نیروی درمانی در مرخصی کرونایی هستند و شرایط را مقداری سخت کرده است که امیدواریم با همکاری مردم و مسئولان مشکلات کاهش یابد.

نامدار خاطر نشان کرد: شهرستان آوج در نزدیکی شهرستان رزن از توابع استان همدان قرار دارد که وضعیت فوق بحرانی دارد و باید اقدامات پیشگیرانه برای عدم ورود این بیماری به شهرستان آوج شود.

خبر جدید  خانه تئاتر قزوین سال آینده به بهره برداری می رسد

وی افزود: بار دیگر از تمامی مسئولان ذیربط تقاضا می شود که مراسم های سوگواری و جشن تعطیل شود که اجرایی کردن آن کمک زیادی به کنترل بیماری می کند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۸۹۶۹۵، www.ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)