بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 نوامبر 2020 | 12:03 ب.ظ
تعمیر و بازسازی ماشن آلات راهداری قزوین با شروع فصل سرما
تعمیر و بازسازی ماشن آلات راهداری قزوین با شروع فصل سرما با نزدیک شدن به ماه‌های سرد سال عملیات تعمیر و بازسازی ماشین آلات راهداری قزوین به منظور اجرایی سازی طرح راهداری زمستانی شروع شده است.

شعار سال: جواد حق‌لطفی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین : همه ساله و در آبان ماه پس از پایان عملیات نگاهداری از راه‌ها و جاده‌سازی، کار آماده سازی ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین خود را برای اجرای طرح راهداری زمستانی آغاز می‌کنیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین ادامه داد: امسال ۲۸۹ دستگاه ماشین آلات راهداری استان در طرح راهداری زمستانی حضور دارند که کار بازسازی و تعمیرات آن‌ها توسط عوامل راهدار آغاز شده تا همزمان با فصل سرما و بارش برف و کولاک به مناطق مورد نظر اعزام شوند.

خبر جدید  15تئاتر شهروندی در نواحی منفصل شهری قزوین برگزار شد

حق‌لطفی با بیان اینکه اولویت استقرار ماشین‌آلات راهداری در طرح زمستانی مناطق کوهستانی و گردنه‌ها هستند، تصریح کرد: امسال برای آماده سازی ماشین آلات مورد نیاز این طرح در استان ۵۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

این مسئول راهداری، عمر متوسط ماشین‌آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین را ۱۹ سال اعلام و افزود: این آمار در مقایسه با سایر استان‌های کشور در سطح متوسطی قرار دارد که با خریداری ماشین‌های جدید درصدد کاهش این میزان عمر هستیم.

خبر جدید  امکان دسترسی به اطلاعات گردشگری قزوین با فناوری دیجیتال در نوروز

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین تاکید کرد: امسال یک دستگاه بیل مکانیکی، ۲ دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر به ظرفیت ماشین آلات راهداری استان اضافه شده و تا پایان سال جاری نیز یک دستگاه لودر و یک دستگاه گریدر نیز خریداری می‌شود.

حق لطفی، اولویت بازسازی و تعمیر ماشین آلات راهداری را مربوط به ماشین‌های نمک پاش مکانیزه و برف خور‌ها دانست و افزود: رفته رفته نیرو‌های راهدار مورد نیاز برای اعزام و انجام طرح راهداری زمستانی نیز آماده خواهند شد.

خبر جدید  خانه تئاتر قزوین بزودی به بهره برداری می رسد

این مسئول اجرایی خاطرنشان کرد: امسال برای طرح راهداری زمستانی ۹ هزار تن نمک و ۲۱ هزار تن ماسه خریداری شده که تاکنون ۷۰ درصد آن بارگیری و در مناطق مورد نظر تخلیه شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار: ۱۶آبان ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۹۱۶۳۷، www.ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,