بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 10:46 ق.ظ
تعطیلی معادن با دستور یک مسئول انجام نمی‌پذیرد
تعطیلی معادن با دستور یک مسئول انجام نمی‌پذیرد دادستان آبیک گفت: با توجه به وجود حجم بالای آلودگی‌ها در شهر آبیک، بخشی از این آلودگی‌های مربوط به خارج از استان از جمله استان البرز و شهرستان نظرآباد است که ضرورت دارد از سطح شهرستانی این موضوع را فراتر ببینیم و در استان و چه بسا سطح ملی از ظرفیت شورای معادن استفاده کنیم

شعارسال: سعید احمدزاده، دادستان آبیک با اشاره به پیگیری مشکلات معادن شمال شهر آبیک اظهار داشت: دادستان به عنوان مدعی العموم در راستای پیشگیری از وقوع برخی جرائم وحفظ حقوق عامه در خصوص این موضوع ورود کرده است.

وی افزود: معارضات اجتماعی و نارضایتی‌های عمومی در سطح شهرستان و خصوصاً شهر آبیک برای معادن شمال شهر آبیک موسوم به پیغمبر کوه سبب ورود دادستانی شد و حتی با معاونت دادستان کل کشور در قسمت حفظ حقوق عامه مکاتباتی داشتیم.

خبر جدید  سرنوشت نا معلوم 700 هزار دلار در شهرداری قزوین

احمدزاده با اشاره به بحث تعطیلی معادن گفت: تعطیلی معادن پروسه دارد و این طور نیست که تعطیلی معادن از طریق یکی از مسئولین اعلام شود و تعطیلی صورت بگیرد.

وی ادامه داد: ما هم حقوق معدن دار را باید لحاظ کنیم و هم این که تک بعدی به موضوع نگاه نکنیم و معارضات اجتماعی را نیز در نظر بگیریم.

خبر جدید  جاده های بین المللی قزوین نیازمند توجه ویژه است

وی با بیان این که تاکنون از اقدامات غیرمجاز جلوگیری شده است، افزود: در صورتی که مانع اقدامات غیرمجاز نمی‌شدیم چه بسا گستره فعالیت‌های معدنی در این محل بیشتر می‌شد.

دادستان قزوین عنوان کرد: با توجه به وجود حجم بالای آلودگی‌ها در شهر آبیک، بخشی از این آلودگی‌های مربوط به خارج از استان از جمله استان البرز و شهرستان نظرآباد است که ضرورت دارد از سطح شهرستانی این موضوع را فراتر ببینیم و در استان و چه بسا سطح ملی از ظرفیت شورای معادن استفاده کنیم.

خبر جدید  تمامی ورودی های استان قزوین بسته شد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از فارس، تاریخ انتشار: ۱۵مهر ۱۳۹۹، کد خبر:۱۳۹۹۰۷۱۳۰۰۱۱۱۲:www.farsnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,