بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 20 فوریه 2019 | 01:42 ق.ظ
بهره‌برداری از قطعه نخست آزادراه قزوین-الموت – تنکابن
بهره‌برداری از قطعه نخست آزادراه قزوین-الموت – تنکابن مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: امیدواریم در سال آینده قطعه نخست آزادراه قزوین – الموت – تنکابن مورد بهره‌برداری قرار بگیرد.

شعارسال: مسعود حق‌لطفی ظهر امروز در نشست مطبوعاتی مدیران حوزه عمرانی و زیربنایی استان قزوین با اصحاب رسانه با اشاره اینکه بخش قزوین پروژه آزادراه قزوین – الموت – تنکابن ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است اظهار کرد: امیدواریم قطعه نخست آن که شامل محور قزوین – الموت – شهرک است سال آینده به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه پیش از انقلاب اسلامی تنها ۵۵ کیلومتر بزرگراه در استان داشتیم، افزود: امروز بیش از ۲۱۸ کیلومتر بزرگراه و ۳۱۵ کیلومتر بزرگراه در استان ساخته شده است.

حقلطفی اضافه کرد: قبل از انقلاب اسلامی هیچ راه روستایی آسفالته‌ای نداشتیم اما امروز ۲ هزار و ۶۶۰ کیلومتر راه آسفالته در استان داریم.

وی عنوان کرد: در ۴۰ سال گذشته تلاش‌های زیادی برای توسعه متوازن و محرومیت‌زدایی در تمام شئون حمل و نقل انجام شده است.

این مسؤول با بیان اینکه ۵۸ هزار مسکن مهر در استان قزوین وجود دارد، تأکید کرد: ۵۲ هزار واحد از این مسکن‌ها تا به امروز آماده شده و حدود ۵ هزار واحد نیز تا سال آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی در پایان از اقداماتی همچون ۲ خطه شدن راه‌آهن قزوین – تهران، بهره برداری از ۱۵۴ طرح مسکونی ، توسعه حمل و نقل عمومی و همچنین اجرای طرح‌های راهسازی همچون قزوین کلاجای و راه‌آهن قزوین – رشت از شاخص‌ترین اقدامات در طی ۴۰ سال اخیر نام برد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار : ۱۸بهمن ۹۷، کدخبر:۱۳۹۷۱۱۱۸۰۰۰۶۳۷ ،www.farsnews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  تصویب انتزاع نصرت آباد از الوند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , ,