بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 9 ژوئن 2019 | 20:31 ب.ظ
آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز
آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز ایلنا: فرماندار البرز گفت: ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در این شهرستان برای دریافت محصول کشاورزان بدون واسطه و با حذف دلالان آماده سازی شده است.
آماده سازی 6 مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز

فرماندار البرز گفت: ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در این شهرستان برای دریافت محصول کشاورزان بدون واسطه و با حذف دلالان آماده سازی شده است.

به گزارش ایلنا، رضا گروسی روز یکشنبه در جلسه شورای کشاورزی شهرستان که با محوریت خرید تضمینی گندم، جو و کلزا برگزار شد، افزود: مشکلات و دغدغه های احتمالی فرآیند خرید تضمینی محصولات کشاورزی با بازدیدهای نظارتی مستمر مرتفع می شود.

خبر جدید  اجرای 500 هکتار سامانه نوین آبیاری در اراضی کشاورزی قزوین

وی سطح زیر کشت محصولات گندم، کلزا و جو این شهرستان را در سال جاری به ترتیب هشت هزار و ۵۲۰، یک هزار و ۸۲۹ و یک هزار و ۸۴۱ هکتار اعلام کرد و یادآور شد: پیش بینی میشود به ترتیب ۳۹ هزار تن گندم، سه هزار و ۶۰۰ تن کلزا و هفت هزار و ۷۰۰ تن جو از این سطح تولید و برداشت شود.

خبر جدید  جلسه فوق‌العاده انتخاب شهردار کرج امروز برگزار می‌شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

فرماندار البرز با اشاره به خرید تضمینی گندم به طور مستقیم از کشاورزان و حذف دلالان و واسطه ها، افزود: برای انجام این کار از ظرفیت نیروی انتظامی و بسیج به ویژه برای کنترل و نظارت بر حمل و نقل و جا به جایی محصولات در سطح جاده های اصلی و فرعی شهرستان استفاده خواهد شد.

خبر جدید  پیش‌خرید گندم در آبیک بحران شدیدی در پی دارد/ جلوی سودجویان گرفته شود

گروسی در ادامه از مجموعه جهاد کشاورزی استان و شهرستان برای فعالیتهای موثر و همچنین افزایش سطح زیر کشت گندم، جو و کلزا و تولید آن در منطقه تقدیر و تشکر کرد.


منبع :: آماده سازی ۶ مرکز خرید تضمینی گندم و کلزا در البرز

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,