بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 12 مارس 2019 | 19:48 ب.ظ
۷۹۲ کلاس برای اسکان نوروزی فرهنگیان آماده می‌شود
۷۹۲ کلاس برای اسکان نوروزی فرهنگیان آماده می‌شودنجم الدین فلاح شکراوی با اشاره به اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار کرد: در چند سال اخیر براساس نظر سنجی‌های انجام شده رضایت نسبی از اسکان نوروزی فرهنگیان حاصل شده است که این امر حاکی از تلاش همکاران در ارائه خدمات به مراجعان است.

شعارسال: معاون توسعه مدیریت و پیشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین گفت: برای اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۷ پایگاه و ۷۹۲ کلاس درس آماده و تجهیز می‌شود.

نجم الدین فلاح شکراوی با اشاره به اسکان نوروزی فرهنگیان اظهار کرد: در چند سال اخیر براساس نظر سنجی‌های انجام شده رضایت نسبی از اسکان نوروزی فرهنگیان حاصل شده است که این امر حاکی از تلاش همکاران در ارائه خدمات به مراجعان است.

وی افزود: خوشبختانه تلاش مجموعه همکاران به ثمر نشسته و اقدامات انجام شده قابل قیاس با سنوات گذشته نیست؛ به طوریکه اکنون در سطح استان قزوین ستاد اسکان با سطح (ج) نداریم.

معاون توسعه مدیریت و پیشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین تصریح کرد: برای اسکان نوروزی فرهنگیان ۱۷ پایگاه آماده شده که از این تعداد ۵ پایگاه در شهر قزوین و ۱۲ پایگاه دیگر در سایر نواحی و مناطق مستقر هستند.

وی عنوان کرد: در مجموع ۸۱ مدرسه و ۷۹۲ کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان آماده و تجهیز شده است که از تعداد کل کلاس‌ها ۱۰۴ کلاس ویژه، ۴۴۲ کلاس نوع الف و ۲۴۶ کلاس نوع ب است.

شکراوی بیان کرد: مدارس گروه ویژه اتاق‌هایی مجهز به تخت، فرش، یخچال، تلویزیون، وسایل گرمایشی و سرمایشی، پتو و بالش بوده و حمام و آشپزخانه نیز به صورت مشترک است.

این مسئول ادامه داد: مدارس گروه الف ‌مدارسی هستند که دارای اتاق‌هایی مجهز به فرش، پتو،‌ بالش، وسایل خنک کننده و گرمازا، ‌یخچال و تلویزیون اختصاصی و حمام و آشپزخانه مشترک است.

پذیرش ۳۱۶۸۹ نفر در مراکز اسکان نوروزی استان در سال گذشته

شکراوی عنوان کرد: مدارس گروه ب مدارسی هستند که دارای اتاق‌های مجهز به فرش،‌ پتو، ‌بالش، وسایل سرمایشی و گرمایشی بوده و یخچال، ‌تلویزیون،‌ حمام و آشپزخانه به صورت مشترک است.

وی ابراز کرد: در مجموع ۱۹۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی آماده خدمت رسانی به میهمانان و گردشگران در ایام نوروز هستند.

معاون توسعه مدیریت و پیشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش قزوین تصریح کرد: تعرفه اسکان برای فرهنگیان شاغل و بازنشسته و اقوام درجه اول آنها برای کلاس‌های ویژه برای هر شب ۳۳۶۰۰ تومان، کلاس‌های گروه الف ۲۹۴۰۰ تومان و گروه ب نیز ۲۱۶۰۰ تومان است.

وی بیان کرد: تعرفه اسکان سایر کارکنان دولت برای کلاس‌های ویژه ۷۵۵۰۰تومان، گروه الف ۵۷۵۰۰ تومان و گروه ب ۴۸۵۰۰ تومان است؛ ضمن اینکه این تعرفه برای افراد دارای مشاغل آزاد برای کلاس‌های گروه الف ۹۰۵۰۰ تومان و گروه ب ۷۰ هزار تومان است.

شکراوی عنوان کرد: تعرفه برای خانوارهای مازاد بر ۵ نفر نیز برای هر کلاس به ازای هر نفر بالای ۷سال ۴۵۰۰ در گروه‌های ویژه، ۴۰۰۰ تومان گروه الف و ۳۰۰۰ تومان در گروه ب است.

وی تصریح کرد: نوروز سال گذشته در مجموع ۸۸۰۳ خانوار فرهنگی و غیرفرهنگی شامل ۳۱۶۸۹ نفر و ۶۳۴۵۶ نفر روز در مراکز اسکان آموزش و پرورش استان اسکان یافتند که در قیاس با سال ۹۵ شاهد رشد ۱۰ تا ۱۵ درصدی بودیم.

این مسئول در پایان گفت: فرهنگیان می‌توانند جهت رزرو اینترنتی مراکز اقامتی و رفاهی در طول ایام نوروز به سامانه اسکان فرهنگیان مراجعه کنند که رزرو اینترنتی نیز از ۴ اسفندماه شروع شده است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از پایگاه خبری صبح قزوین، تاریخ انتشار: ۱۹اسفند ۱۳۹۷ ، کدخبر:۳۳۴۴۳۸ ،www.sobheqazvin.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  قزوین ظرفیت خوبی برای توسعه نیروگاههای بادی دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , ,