بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۲۴ ب.ظ
حضور ۹۰۰ واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی قزوین در ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی
حضور  ۹۰۰ واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی قزوین در ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی ایلنا: خانپور گفت: از ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی، بیش از ۹۰۰ واحد تولید و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در ۱۵۶ نمایشگاه داخلی و ۳۳ نمایشگاه خارجی حضور داشتند…
حضور  ۹۰۰ واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی قزوین در ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی
حضور  900 واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی قزوین در 189 نمایشگاه داخلی و خارجی

خانپور گفت: از ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی، بیش از ۹۰۰ واحد تولید و صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در ۱۵۶ نمایشگاه داخلی و ۳۳ نمایشگاه خارجی حضور داشتند که در کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، ترکیه،کنیا، آلمان، اوکراین، مالزی، امارات، اندونزی، هند، عراق و افغانستان برگزار شده بود.

حمیدرضا خانپور در گفتگو با خبرنگار ایلنا در قزوین بیان کرد: در ۶ سال گذشته با کمک شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و به منظور توسعه بازار و کمک به رونق تولید، واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در ۱۸۹ نمایشگاههای داخلی و خارجی حضور پیدا کردهاند.

وی گفت: حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاههای تخصصی داخلی و خارجی با هدف کمک به توسعه بازار صنایع کوچک و متوسط استان و فراهم نمودن زمینههای فروش محصولات تولیدی و شناسایی بازارهای هدف انجام میشود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین اظهار کرد: از ۱۸۹ نمایشگاه داخلی و خارجی، بیش از ۹۰۰ واحد تولید و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی در ۱۵۶ نمایشگاه داخلی و ۳۳ نمایشگاه خارجی حضور داشتند که در کشورهای روسیه، آلمان، فرانسه، ترکیه،کنیا، آلمان، اوکراین، مالزی، امارات، اندونزی، هند، عراق و افغانستان برگزار شده بود.

خانپور عنوان کرد: افزایش سطح فروش لحظه ای در فضای نمایشگاه ها، افزایش سفارش خرید مشتریان، تثبیت حضور شرکت در عرصه بازارهای داخلی و خارجی، جلب مشتریان جدید و بالقوه، معرفی کالاها و خدمات جدید شرکت ها از مهمترین دلایل حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاههای داخلی و خارجی است.

وی افزود: در سالجاری شرکت شهرکها، اعزام واحدهای تولیدی را به ۱۳۰ نمایشگاه داخلی و ۳۰ نمایشگاه خارجی در دستور کار خود قرارداده است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان با اشاره به حمایتهایی این شرکت از واحدهای تولیدی گفت: در این راستا شرکت شهرکهای صنعتی استان ۵۰ درصد هزینه های حضور واحدهای تولیدی در نمایشگاههای داخلی و خارجی را از سقف ۱۰ میلیون ریال تا ۱۰۰ میلیون ریال به عنوان تشویق و جذب واحدهای تولیدی برای حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی و کمک به توسعه بازار آنها پرداخت می کند.


منبع :: https://www.ilna.ir