بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ | ۰۴:۱۴ ق.ظ
اقدام آمریکا علیه سپاه منزوی شدن این کشور را به دنبال دارد
اقدام آمریکا علیه سپاه منزوی شدن این کشور را به دنبال دارد قزوین – ایرنا – شورای سیاست گذاری ائمه با صدور بیانیه ای ضمن محکومیت اقدام آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست سازمان های تروریستی، این اقدام را موجب منزوی شدن این کشور در دنیا دانست.
اقدام آمریکا علیه سپاه منزوی شدن این کشور را به دنبال دارد

به گزارش ایرنا، متن این بیانیه سه شنبه شب در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) قزوین قرار گرفته، به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ 
هر نیرویی در قدرت دارید، برای مقابله با آنها( دشمنان) آماده سازید. انفال آیه ۶۰
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و یکی از تدابیر مهم حضرت امام خمینی (ره) محسوب می‌شود که از بدو تاسیس همواره در خدمت انقلاب اسلامی، مردم و ملت ایران و تمامی مستضعفان جهان بوده است.
در ادامه این بیانیه آمده است: تلاش ها و مجاهدت های این سپاه بزرگ اسلام و ایران در جنگ تحمیلی، عرصه های سازندگی و جهادی، دفاع از حرم، محرومیت زدایی و غیره خود مهم ترین مصادیق برای مجاهدت ها می باشد.
در بخش بعدی این بیانیه آورده شده است: امروز ملت های استکباری به سرکردگی آمریکا عقده ها و شکست های خود را با اقدامی وقیحانه به رخ جهانیان کشیده اند، ولی این مهم در حالی است که این اقدام نه تنها سبب شکست و ضعف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نمی شود بلکه سبب منزوی شدن بیش از پیش آمریکا و سران استکبار خواهد شد.
در بخش بعدی این بیانیه آمده است: دفتر نمایندگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قزوین مانند گذشته حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام میدارد و از مجلس شورای اسلامی و دولت درخواست دارد که در مقابل تهدید ها و بیانیه های جهان استکبار با تمامی قوا و از موضع قدرت برخورد کنند.
۳۰۱۳


منبع :: http://www.irna.ir