بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۱ ب.ظ
احیای صنایع راکد از اولویت های سازمان صمت قزوین است
احیای صنایع راکد از اولویت های سازمان صمت قزوین است قزوین – ایرنا – رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: احیای کارخانجات راکد و بازگشت آنها به چرخه فعالیت از اولویت های این دستگاه در سال رونق تولید به شمار می رود.
احیای صنایع راکد از اولویت های سازمان صمت قزوین است

سعید نبیل شامگاه سه شنبه در جریان بازدید استاندار، رئیس کل دادگستری و دادستان قزوین از شهرک صنعتی خصوصی برلیان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فهرست واحدهای راکد و نیمه فعال استان با تفکیک مشکلات آنها با جزییات تهیه شده و تلاش می شود تا به ترتیب اولویت برای بازگشایی این دسته از صنایع اقدام شود.
این مسئول با بیان اینکه بخشی از مشکلات واحدهای تولیدی به مسایل حقوقی و قضائی بازمی گردد،اظهار داشت: دستگاه قضائی استان عزم راسخی به حل مشکلات واحدهای تولیدی دارد و ضمن رعایت چارچوب های قانونی می کوشد تا به کمک دستگاه های اجرایی از جمله سازمان صمت آمده و به رونق تولید کمک کند.
وی با اشاره به نام گذاری سال جدید به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری،اظهار داشت: شعار امسال فرصت بسیار مناسبی برای تقویت صنایع محسوب می شود و در همین راستا از همه ظرفیت های قانونی و امکانات دستگاه ها برای گرداندن چرخ های صنعت در استان بهره خواهیم برد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین همچنین گفت: با اهتمام استاندار و رئیس کل دادگستری و همچنین همراهی دستگاه های مربوطه و بانک ها در سال رونق تولید شاهد بازگشایی واحد کاشی برلیان بوئین زهرا که از بزرگترین صنایع استان است، خواهیم بود.
این مسئول گفت: در جریان بازدید امروز مقرر شد سرمایه در گردش مورد نیاز این واحد به شکل پله ای و مرحله به مرحله پرداخت و خط تولید این کارخانه که قادر به ایجاد اشتغال برای ۵۰۰ نفر و همچنین صادرات محصولات خود به خارج از کشور است، امسال دوباره راه اندازی شود.
۳۰۱۳


منبع :: http://www.irna.ir