بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۲ ب.ظ
شهید آوینی، ارزش‌های دفاع مقدس را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کرد
شهید آوینی، ارزش‌های دفاع مقدس را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کرد گروه فرهنگی ــ رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین گفت: شهید مرتضی آوینی کسی بود که از دل خون و آتش پیام روشنی به مردم داد و ارزش‌های دفاع مقدس را به بهترین شکل ممکن به مخاطب منتقل کرد.
شهید آوینی، ارزش‌های دفاع مقدس را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کرد

شهید آوینی، ارزشهای دفاع مقدس را به بهترین شکل به مخاطب منتقل کرد

به گزارش ایکنا از قزوین، نشست خبری هفته هنر انقلاب اسلامی ظهر امروز ۱۸ فروردین ماه با حضور اصحاب رسانه در حوزه هنری قزوین برگزار شد.
محسن کریمی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین، در خصوص هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: شهید مرتضی آوینی کسی بود که از دل خون و آتش پیام روشنی به مردم داد و ارزشهای دفاع مقدس را به بهترین شکل ممکن به مخاطب منتقل کرد.
وی با اشاره به اولویتهای سازمان بسیج هنرمندان در سال جدید بیان کرد: تلاقی هنر و رسانه و ایجاد ارتباط هر چه بیشتر میان هنرمندان و اهالی رسانه از برنامههای این سازمان در سال جدید خواهد بود.
کریمی با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در سال ۹۷ تصریح کرد: اردوهایی که برای مناطق حاشیهنشین برگزار کردیم برکات زیادی داشت و امسال نیز با توجه به اثرگذاری که داشتیم تلاش میکنیم این مسیر را ادامه دهیم.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان قزوین در پایان به اهمیت موضوع تولید در حوزه هنر تأکید کرد و گفت: در سال ۹۸ تلاش میکنیم تولیداتمان را در حوزه شعر، هنرهای تجسمی، مستندسازی و تاریخ شفاهی جنگ و انقلاب افزایش داده و گامهای مؤثری در راستای روایتگری دفاع مقدس برداریم.
انتهای پیام


منبع :: http://qazvin.iqna.ir