بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۹ ب.ظ
مردم مومن نیازمندان را در ایام نوروز فراموش نکنند
مردم مومن نیازمندان را در ایام نوروز فراموش نکنند قزوین- مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: مردم در ایام نوروز باید ضمن دوری از تشریفات به فکر نیازمندان باشند و شادی خود را با فقرا تقسیم کنند.
مردم مومن نیازمندان را در ایام نوروز فراموش نکنند

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در بین الصلاتین نماز جمعه شهر محمدیه با اشاره به فرارسیدن ایام نوروز اظهار داشت: از تمامی مردم عزیز درخواست می‌کنیم با ساده برگزار کردن سفره‌های عید نوروز و پرهیز از ریخت و پاش های اضافی و اسراف سال جدید را با کمک به هم نوعان و نیازمندان آغاز کنند.

وی با اشاره به اینکه قرارگاه مهربانی در ستادهای نماز جمعه استان قزوین راه اندازی شده است، عنوان کرد: هر هفته جمعه‌ها و در حاشیه نماز جمعه هر شهر می‌شود با تعامل برخی از
دستگاه‌ها یک مکان مناسب را در جهت تقویت فرهنگ انفاق تعبیه کرد تا بدین وسیله مردم بتوانند کالاهای خود را اهدا کنند.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین خاطرنشان کرد: با برپایی قرارگاه مهربانی مردم می‌توانند وسایل و لباس‌های اهدایی خود را تحویل ستاد نماز جمعه دهند تا بدین وسیله ستادها آنها را در اختیار نیازمندان قرار دهند.

فاطمی نسب گفت: هم اکنون این طرح در دو ستاد نماز جمعه آبیک و محمدیه آغاز به کار کرده است و امیدواریم ستادهای دیگر هم با تعامل و همکاری مردم این طرح را اجرایی کنند.

وی افزود: قرارگاه مهربانی طرحی مشابه طرح دیوار مهربانی است که توسط مردم و به صورت خودجوش در نقاط مختلف ایران اسلامی اجرا شده و امیدواریم این طرح به زودی در
تمامی شهرهایی که نماز جمعه در آنها برگزار می‌شود هم اجرا شود.

فاطمی نسب به همراه حجت الا سلام موسوی مو ینی امام جمعه محمدیه از مصلی نماز جمعه و دارالقرآن شهر محمدیه بازدید کرد.

کد خبر ۴۵۶۸۶۷۴


منبع :: https://www.mehrnews.com