بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۲۹ ق.ظ
۲ تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف در شهرستان البرز معدوم شد
۲ تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف در شهرستان البرز معدوم شد قزوین- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: بیش از ۲ تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف در شهرستان البرز معدوم شد.
۲ تن فرآورده خام دامی غیر قابل مصرف در شهرستان البرز معدوم شد

ایوب شکری مژده‌ای در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نظارت بهداشتی و کیفی بر فرآورده‌های خام دامی توسط کارشناسان دامپزشکی انجام می‌شود و نظارت دامپزشکی بر این فرآورده‌ها از مزرعه تا سفره و از دامداری و مرغداری‌ها تا گوشت استحصال شده صورت می‌پذیرد.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: در ۱۱ ماهه سالجاری بیش از ۱۰ هزارمورد بازدید از مراکز عرضه فراورده‌های خام دامی، خودروهای حمل وشرکت های مرتبط توسط کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان البرز انجام شده است.

وی تصریح کرد: در بازدیدهای بازرسان دامپزشکی بیش از ۲ هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی تاریخ گذشته و فاسد ضبط و معدوم شده است.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان بهمن ماه ۳۳ مورد متخلف بهداشتی به مراجع قضائی معرفی شده اند که در این راستا ۶مورد پلمپ شده است.

شکری در ادامه از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با شماره ۴ رقمی ۱۵۱۲ و یاسامانه پیامکی ۵۰۰۰۱۵۱۲ به اداره کل دامپزشکی اطلاع رسانی کنند.

درشهرستان البرز بیش از ۳۰۰و احد عرضه فرآورده‌های خام دامی فعال است.

کد خبر ۴۵۶۷۹۸۰


منبع :: https://www.mehrnews.com