بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۴ ب.ظ
کمیته امداد با حفظ کرامت نقش مهمی در کمک به نیازمندان داشته است
کمیته امداد با حفظ کرامت نقش مهمی در کمک به نیازمندان داشته است قزوین- استاندار قزوین گفت: کمیته امداد به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل با حفظ کرامت انسان‌ها نقش مهمی در کاهش فقر و کمک به نیازمندان ایفا کرده است.
کمیته امداد با حفظ کرامت نقش مهمی در کمک به نیازمندان داشته است

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالمحمد زاهدی روز پنجشنبه در دیدار با مدیرکل و کارکنان کمیته امداد خمینی استان قزوین اظهار داشت: انقلاب اسلامی با رویکرد کاهش فقر در جامعه و توزیع عادلانه امکانات برنامه‌های مختلفی را اجرا کرده است که نقش کمیته امداد در این عرصه قابل توجه است.

استاندار قزوین بیان کرد: رسالت مهم همه مسئولان خدمت صادقانه و بی منت به مردم است و در این میان کسانی که در نهادهای انقلابی و خدمت رسان مانند کمیته امداد کار می‌کنند اجر معنوی و اخروی را نیز با فعالیت‌هایشان نصیب خود می‌کنند.

زاهدی یادآور شد: نگاه کارکنان کمیته امداد به نیازمندان و محرومان توأم با عاطفه و مهربانی است و این رویکرد خدمت شما را ماندگار و ارزشمند کرده است.

وی افزود: توجه به ایجاد اشتغال و افزایش قدرت خرید مردم در شرایط کنونی که با مشکلات اقتصادی روبرو هستیم از مهم‌ترین راهکارها برای کاهش تورم و فشار اقتصادی است که همه دستگاه‌ها در این زمینه باید همکاری کنند.

استاندار با اشاره به نقش کمیته امداد در ایجاد اشتغال برای مددجویان گفت: این نهاد در کنار رسیدگی به امور نیازمندان و گره گشایی از کار آنها با اجرای طرح‌های اشتغالزایی نقش مهمی در توانمند سازی مددجویان داشته است.

زاهدی بیان کرد: کمیته امداد با اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی در امور معنوی هم سهم زیادی داشته و این امور فرهنگی توانسته در ماندگاری فعالیت‌های معنوی این نهاد تأثیر گذار باشد.

وی گفت: کارکنان کمیته امداد در خدمت رسانی باید نگاه عاطفی داشته باشند تا کارشان ماندگار شود.

استاندار قزوین یادآور شد: افراد تحت پوشش کمیته امداد که در فشار اقتصادی هستند و نیازهای مالی زیادی دارند با هزاران امید به کمیته امداد مراجعه می‌کنند و شما باید در رفتار خود ضمن حفظ جایگاه انسانی با همه وجود گره گشایی از مشکلات مددجویان را سرلوحه کار خود قرار دهید.

وی افزود: کمک به زنان سرپرست خانوار، ایتام، از کارافتادگان و سالخوردگان تحت پوشش پاداش معنوی فراوانی دارد و باید خدا را سپاسگزار باشید که در این نهاد خدمتی ماندگار را موجب شده‌اید.

در ادامه مجید مؤمنی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی قزوین گزارشی از اقدامات انجام شده و کمک‌های اهدایی مردم در جشن نیکوکاری ارائه کرد.

کد خبر ۴۵۶۸۲۲۶


منبع :: https://www.mehrnews.com