بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۴ ب.ظ
شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری نگاه اصلاح‌طلبان نیست
شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری نگاه اصلاح‌طلبان نیست ایلنا: رئیس شورای اصلاح‌طلبان استان قزوین گفت: شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری، نگاه اصلاح‌طلبان نیست و کار درستی هم محسوب نمی‌شود.
شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری نگاه اصلاح‌طلبان نیست
شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری نگاه اصلاح‌طلبان نیست

رئیس شورای اصلاح‌طلبان استان قزوین گفت: شکایت از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری، نگاه اصلاح‌طلبان نیست و کار درستی هم محسوب نمی‌شود.

حجتالاسلام سیدناصر قوامی در گفتوگو با خبرنگار ایلنا در قزوین اظهار کرد: شکایت شهردار قزوین از خبرنگار منتقد در حوزه شهرداری کاملاً اشتباه بوده است.

وی با بیان اینکه شکایت از خبرنگار توسط شهردار قزوین نگاه اصلاحطلبان نیست، افزود: این اصولگرایان هستند که غالبا در زمینه انتقاد شکایت میکنند اما درست نیست که یک مسئول اصلاحطلب از خبرنگار شکایت کند.

رئیس شورای اصلاحطلبان استان قزوین ادامه داد: اگر خبرنگاری سوالی از شهرداری پرسیده و یا انتقادی کرده شخص شهردار باید به طور شفاف پاسخ دهد و اگر هم انتقاد سازنده نبوده باید با خبرنگار به گفتوگو بنشیند و موضوع را توضیح دهد نه اینکه کار را به شکایت برساند.

رئیس کمسیون قضایی و حقوقی مجلس ششم اضافه کرد: لازم است مسئولان سعه صدر را در دستور کار خود قرار داده و با کوچکترین حرکت یا انعکاس خبر انتقادی از سوی خبرنگاران دست به شکایت نزنند و با بحث و تبادل نظر در خصوص موضوع مذکور شفافسازی لازم صورت گیرد.

به گزارش ایلنا، یکی از خبرنگاران استان قزوین امروز چهارشنبه ۲۲ اسفند بهواسطه شکایت علی صفری شهردار قزوین برای پارهای از توضیحات به پلیس فتا استان احضار شده بود.


منبع :: https://www.ilna.ir