بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: پنج شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۴ ب.ظ
تشکل های صنفی می توانند همراه دولت در شرایط کنونی اقتصادی باشند
تشکل های صنفی می توانند همراه دولت در شرایط کنونی اقتصادی باشند قزوین- معاون سیاسی، امنیتی اجتماعی فرمانداری قزوین گفت: تشکل های صنفی ظرفیت ارزشمندی برای کمک به دولت در شرایط اقتصادی کنونی هستند.
تشکل های صنفی می توانند همراه دولت در شرایط کنونی اقتصادی باشند

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه تشکل‌های صنفی شهرستان قزوین روز پنجشنبه در محل فرمانداری قزوین تشکل جلسه داد.

عباس افلاطونی در این جلسه گفت: تشکلهای صنفی می‌توانند با کمک به دولت نقش مهمی در اجرای طرح‌ها و توسعه استان ایفا کنند.

وی بیان کرد: باید کمک کنیم در این شرایط از همه ظرفیت‌های بخش خصوصی و دولتی برای حل مشکلات اقتصادی و رونق کسب و کار استفاده شود و با برنامه ریزی مدون و اصولی کمترین هدر رفت سرمایه را داشته باشیم.

معاون سیاسی امنیتی، اجتماعی فرمانداری قزوین یادآور شد: امروز در وضعیتی هستیم که همه باید احساس مسئولیت کرده و برای حل مشکلات دست در دست هم دهند تا بتوان از تنگناها عبور کرد.

وی گفت: از تشکلهای صنفی انتظار داریم با درک شرایط کشور نسبت به همراهی با اجرای برنامه‌های دولت اقدام کنند و با رعایت قانون و انصاف در کارها موجب کاهش مشکلات شوند.

افلاطونی اظهار داشت: باید در برخورد با مردم و سخنانی که مطرح می‌کنیم به گونه‌ای رفتار شود که توقعات ایجاد شده در جامعه متناسب با توان و امکانات موجود باشد تا موجب نارضایتی نشود.

وی تصریح کرد: تقدیر از بازنشستگان تشکل‌های صنفی که با کوله باری از تجربه به دوران جدیدی از زندگی رسیده‌اند باید در دستور کار تشکل‌ها باشد تا روحیه تشکر در جامعه تقویت شود.

کد خبر ۴۵۶۸۲۴۷


منبع :: https://www.mehrnews.com