بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۶ ب.ظ
۸۱ درصد بودجه شهرداری محمدیه در سال ۹۷ محقق شد
۸۱ درصد بودجه شهرداری محمدیه در سال ۹۷ محقق شد قزوین – ایرنا – شهردار محمدیه گفت: بودجه این شهر در سال جاری ۵۱۰ میلیارد ریال است که تا ۱۰ اسفند ماه بالغ بر ۸۱٫۲ درصد آن محقق شد.
۸۱ درصد بودجه شهرداری محمدیه در سال ۹۷ محقق شد

به گزارش ایرنا، مریم نخستین روز شنبه در مراسم افتتاح ۱۴ طرح شهرداری محمدیه که با حضور استاندار و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، تاکید کرد: شهروندان این شهر با درک فعالیت های عمرانی انجام شده و اعتماد به حوزه مدیریت شهری همکاری های بسیار خوبی در بخش پرداخت عوارض با شهرداری داشته اند و تاکنون ۳۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال در این زمینه پرداخت کرده اند.
شهردار محمدیه با بیان اینکه همین موضوع بدون شک وظایف مسئولان را در ادامه راه و انجام طرح های مورد نظر سنگین تر خواهد کرد، یادآور شد: براساس وعده های داده شده، در طول سال و در هر فصل شهروندان محمدیه و مهرگان شاهد بهره برداری یا آغاز عملیات اجرایی طرح های مختلفی خواهند بود که قطعا نقش موثری در عمران و آبادانی شهر ایفا خواهد کرد.
این مدیر شهری تصریح کرد: خوشبختانه نگاه مسئولان دستگاه های اجرایی استان به این منطقه پرجمعیت شهری امیدوار کننده است و همین مساله باعث شده تا مسئولان شهر محمدیه برای تحقق اهداف مورد نظر در کوتاه مدت و بلند مدت با جدیت بیشتری گام بردارند.

**مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان محمدیه صادر شده است
رییس شورای اسلامی شهر محمدیه نیز در این مراسم خاطرنشان کرد: با پیگیری های به عمل آمده از سوی استانداری و نمایندگان استان، مجوزهای لازم برای احداث بیمارستان این شهر صادر شده است.
علی کاظمی ادامه داد: شورای اسلامی و شهرداری محمدیه به دور از هر نوع اختلاف نظر و در کمال آرامش در صدد ایجاد رفاه و محیطی شاد برای شهروندان این منطقه هستند و در راستای انجام وظایف محول شده نیز موفق عمل کرده اند.
وی اضافه کرد: برای احداث طرح های عمرانی سعی شده تا همه مناطق شهری محمدیه و مهرگان به طور یکسان دیده شوند و افتتاح طرح های مجموعه مدیریت شهرداری نیز بیانگر این موضوع است.
این مسئول با اشاره به جمعیت ۲۵۰ هزار نفری شهر محمدیه و مهرگان، افزود: تلاش های زیادی طی سال های اخیر در خصوص شهرستان شدن این بخش شده است که امیدواریم در سال آینده این موضوع مورد توجه مسئولان عالی و به خصوص نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار گیرد.
در مراسم افتتاح و کلنگ زنی ۱۴ طرح عمرانی، خدماتی، فرهنگی و گردشگری شهر محمدیه با ۷۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال اعتبار استاندار، فرماندار البرز، نمایندگان مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی استان حضور داشتند.
شهر محمدیه از توابع شهرستان البرز در ۱۵ کیلومتری شرق قزوین قرار دارد.
۸۰۵۴* ۶۱۰۱


منبع :: http://www.irna.ir