بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۳ ب.ظ
تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم
تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم امام جمعه موقت قزوین : مدیران باید با تلاش خود ضمن پاسخگویی به دغدغه‌های مردم ، زمینه خدمت صادقانه و خالصانه به مردم را فراهم کنند.
تاکید بر حل مشکلات معیشتی مردم
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین, حجت الاسلام و المسلمین قابل ، در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به بیانات مقامنماز جمعه قزوین معظم رهبری در خصوص بی اعتمادی به اروپائیان گفت: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری نباید به اروپائیان اعتماد کرد.
وی خطاب به مدیران گفت: مدیران نباید معضلات و مشکلات مردم را به برجام گره بزنند بلکه باید با تلاش خود ضمن افزایش کار آمدی نظام , زمینه رضایتمندی و رفع مشکلات مردم را فراهم کنند .
امام جمعه موقت قزوین در ادامه به نقش مهم و تاثیر گذار سید حسن نصر الله دبیر کل جزب الله لبنان اشاره کرد و گفت: شخصیت این سید در بین صهیونیست ها هم والا و بزرگ است به طوری که شبکه تلویزیونی رژیم صهیونیستی فیلمی از شخصیت و زندگی سید حسن نصر الله پخش میکند .
حجت الاسلام و المسلمین قابل در ادامه با تاکید بر تقویت جبهه مقاومت گفت: امروز باید جبهه مقاومت با تمام وحدت و با تمام توان تمامی توطئه های دشمن را ختثی کند .
وی در ادامه ضمن تبریک ولادت امام محمد باقر (ع) و آغاز ماه رجب گفت: رجب ، ماه رحمت و برکت است و یکی از پرفضیلت ترین ماههای سال است به طوریکه پروردگار این ماه را درمیان بهترین ماهها قرار داده است .
امام جمعه موقت قزوین به فریضه صله ارحام اشاره و بر دید و بازدید و پیگیری احوال دوستان و فامیل تاکید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین قابل در ادامه از مردم خیر و نیکوکار استان خواست در این روزهای پایانی سال، به نیازمندان کمک کنند.
وی در ادامه گفت: کمک و دستگیری از فقرا در دین اسلام سفارش شده و این کمکها بهترین سرمایه برای ذخیره آخرت است.


منبع :: http://qazvin.iribnews.ir