بانک پاسارگاد
شعار سال
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۲:۰۸ ق.ظ
به گزارش دوشنبه شب ایرنا، فرماندار آبیک در این مراسم گفت: آب مایه حیات است و این که نوشتن آن به عنوان نخستین واژه به نوآموزان یاد داده می شود، اهمیت این نعمت ارزشمند الهی را به ما گوشزد می کند. شهرام احمد پور گفت: دانش آموزان باید به عنوان سفیران آب، خانواده های خود […]

به گزارش دوشنبه شب ایرنا، فرماندار آبیک در این مراسم گفت: آب مایه حیات است و این که نوشتن آن به عنوان نخستین واژه به نوآموزان یاد داده می شود، اهمیت این نعمت ارزشمند الهی را به ما گوشزد می کند.
شهرام احمد پور گفت: دانش آموزان باید به عنوان سفیران آب، خانواده های خود را به صرفه جویی در مصرف این مایه حیات دعوت کنند.
فرماندار آبیک در ادامه اظهار داشت: علاوه بر پوشش کامل شهری، در حال حاضر ۹۷ درصد روستاهای این شهرستان تحت پوشش خدمات آبفای روستایی هستند که از میانگین کشوری و استانی بالاتر است.
وی اظهار داشت: با تلاش دستگاه های ذیربط، آب آبیک از کیفیت خوب و بهداشتی مناسب برخوردار است.
فرماندار آبیک ادامه داد: طرح انتقال آب از سد طالقان به قزوین از مصوبات سفر رییس جمهوری به قزوین است که با اجرای آن تقریبا همه مسایل و مشکلات مرتبط با تامین آب شرب در این شهرستان مرتفع خواهد شد.
وی اظهار داشت: با پیگیری های به عمل آمده مردمان شهر آبیک تا سال آتی به عنوان اولین شهر در استان قزوین از آب شرب سد طالقان بهره مند خواهند شد.
شهرستان آبیک به مرکزیت شهری به همین نام در شرق استان قزوین قرار دارد.
۳۰۱۳


منبع :: http://www.irna.ir