بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 آوریل 2020 | 09:30 ق.ظ
۸۳۷ هزار لیتر مواد ضدعفونی در قزوین تولید شد
۸۳۷ هزار لیتر مواد ضدعفونی در قزوین تولید شدمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: ۸۳۷ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی کننده با همکاری واحد‌های تولیدی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان تولید شد.

شعار سال: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: ۸۳۷ هزار لیتر انواع مواد ضدعفونی کننده با همکاری واحد‌های تولیدی به منظور پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان تولید شد.

منوچهر حبیبی با بیان اینکه هم اکنون ۳۱ واحد در تولید مواد ضدعفونی، ژل، شوینده‌ها، ماسک و دستکش در استان فعالیت دارند، اظهار کرد: در حدود کمتر از یک ماه سه واحد تولیدی ۱۵۲ هزار لیتر ضدعفونی کننده سطوح، ۱۴ واحد ۳۷۲ هزار لیتر ضدعفونی کننده پوست و ۹ واحد ۳۱۳ هزار لیتر ژل ضدعفونی کننده پوست تولید کردند.

خبر جدید  به طبیعت شگفت‌انگیز الموت سفر کنید

معاون سیاسی استاندار افزود: همچنین در این مدت، ۲ واحد تولیدی ۴۸۷ هزار عدد ماسک پزشکی و معمولی و ۲۷ کارگاه تولیدی سپاه نیز تاکنون ۱۲۰ هزار عدد ماسک تولید کرده اند.

حبیبی ادامه داد: ۲ واحد تولیدی استان نیز تاکنون ۲۲ میلیون دستکش پزشکی و معمولی تولید و نیاز استان و کشور را تامین کرده اند.

خبر جدید  ۳۰۴ میلیون دلار صادرات از استان قزوین صورت گرفت

وی عنوان کرد: توزیع مواد ضدعفونی، ژل، ماسک و دستکش با اولویت مراکز درمانی و بهداشتی و همچنین از طریق مراکز تجهیزات پزشکی و داروخانه‌ها انجام می‌شود تا بتوان گام‌های عملیاتی و جدیی را در مقابله با ویروس کرونا برداشت.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران (ایلنا)، تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۹، کدخبر:  ۸۹۰۱۷۱ ، www.ilna.news

خبر جدید  توسعه خدمات روبنایی در شهرک مهرگان تسریع شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , ,