بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 جولای 2021 | 16:22 ب.ظ
۳۴۷ نفر از شهروندان قزوینی در مسابقات قرآن‌کریم شرکت کرده‌اند
۳۴۷ نفر از شهروندان قزوینی در مسابقات قرآن‌کریم شرکت کرده‌اندقزوین-رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهر قزوین بیان کرد: ۳۴۷ شهروند قزوینی در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم و نیز در رشته‌های دعاخوانی و تفسیر نام‌نویسی کرده‌اند.

مرتضی کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر از آغاز چهل‌وچهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن‌کریم در مرحله شهرستانی خبر داد و اذعان کرد: این دوره مسابقات از امروز صبح در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) شروع شد و هم‌اکنون در حال برگزاری‌است.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهر قزوین اظهار کرد: تعداد ۳۴۷ نفر از شهرستان قزوین در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۲۰۰ نفر خواهر و ۸۰ نفر برادر در رشته‌های حفظ، ترتیل و قرائت قرآن کریم و باقی در رشته‌های دعاخوانی و تفسیر نام‌نویسی کرده‌اند. وی ادامه داد: مسابقات آقایان امروز و مسابقات بانوان در دو روز آینده برگزار می‌شود. کریمی در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: به منظور قطع زنجیره کرونا و حفظ سلامتی همشهریان عزیز در این دوره هم مانند سال‌گذشته مسابقات بدون تماشاگر برگزار می‌شود. این مسئول تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده، به شرکت کنندگان ساعت و روز برگزاری پیامک می‌شود بنابراین مسابقات قرآن‌کریم بدون هرگونه تجمع اضافی و تنها با حضور داوران و شرکت‌کننده‌هایی که برای آن ساعت به آن‌ها اطلاع داده‌شده انجام می‌شود. کد خبر ۵۲۵۵۵۲۶
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مستند «همسفر» در قزوین تولید می شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,