بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 جولای 2019 | 10:57 ق.ظ
۱۸۰ هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری کشور سرمایه گذاری شده است
۱۸۰ هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری کشور سرمایه گذاری شده استقزوین- رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور با اشاره به اینکه ۱۸۰ هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری کشور سرمایه گذاری شده، گفت: بروکراسی از معضلات این حوزه است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مونسان پیش از ظهر دوشنبه در هنگام بازدید از مجتمع اقامتی در بوستان ملی باراجین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در سفر به قزوین در صدد شناسایی ظرفیت‌های استان هستیم تا کمک کنیم گردشگری این منطقه متحول شود. وی افزود: این منطقه در کنار بناهای تاریخی از چشم اندازهای خوبی برخوردار است که باید کمک کنیم کردشگری استان متحول شود. مونسان تصریح کرد: نزدیکی به تهران یک ظرفیت خوب برای استان است که می‌تواند مورد توجه قرار گیرد. معاون رئیس جمهور یادآور شد: در کشور بیش از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری صورت گرفته که باید با کاهش بوروکراسی این وضعیت بهتر شود. وی گفت: سهم گردشگری ما از جی دی پی حدود سه درصد است که باید آن را شش درصد افزایش دهیم که برای تحقق آن به ۳۰ میلیارد دلار سرمایه گذاری نیازمندیم.

خبر جدید  مرمت و بازسازی بقعه امامزاده حسین(ع) قزوین آغاز شد

رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور تصریح کرد: در استان قزوین در بخش گردشگری بالغ بر ۷۴۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است که باید بیشتر شود. مونسان بیان کرد: طولانی شدن بوروکراسی در گردشگری از معضلات است بخشی تحمیل شده و از ۱۸ دستگاه استعلام می‌شود ولی در درون سازمان مسیر سرمایه گذاران کوتاه شده است البته دولت تدبیر دارد که مسیر مجوزها کوتاه شود. معاون رئیس جمهور اظهار کرد: فرآیندها باید کوتاه شود تا کار تسریع شود، در حوزه گردشگری از ۸ ماه به دو ماه رسیده که باید باید ۱۰ روزه شود کد خبر ۴۶۶۶۹۴۸
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
منبع :: ۱۸۰ هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری کشور سرمایه گذاری شده است

خبر جدید  گردشگری در کشور می تواند جایگزین اقتصاد نفتی شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,