بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 اکتبر 2019 | 14:44 ب.ظ
۱۸۰ بسته لوازم تحریر در مناطق محروم قزوین توزیع شد
۱۸۰ بسته لوازم تحریر در مناطق محروم قزوین توزیع شددبیرجمعیت امام حسن (ع) استان قزوین از توزیع ۱۸۰ بسته لوازم تحریر در مناطق محروم استان خبرداد.

علیرضا یوسفی دبیرجمعیت امام حسن (ع) استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، با اشاره به توزیع لوازم تحریر در مناطق محروم گفت: باتوجه طرح «مهر و ماه» که در سطح کشور با شروع سال تحصیلی جدید اجرا شد تصمیم گرفتیم در مناطق محروم اوازم تحریر توزیع کنیم.
یوسفی مطرح کرد: دبیرجمعیت امام حسن (ع) قزوین ۱۸۰ بسته لوازم تحریر در مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین قزوین توزیع شد.
دبیرجمعیت امام حسن (ع) استان قزوین تصریح کرد: روند کار ما به اینگونه است علاوه بر آسیب شناسی  با عوامل محرومیت زا هم مقابله کنیم.
وی در ادامه گفت: گاهی اوقات کارخانه‌های برزرگ تعطیل می‌شود و بی عدالتی‌هایی صورت میگیرد و اکثر کارگران این کارخانه‌ها مجبور می‌شوند در مناطق محروم زندگی کنند.
یوسفی با اشاره به وجود مناطق محروم بیان کرد: اگر معلول حاشیه شهر مشخص شود و علت مورد بررسی قرار بگیرد مناطق محرومی وجود نخواهد داشت.  

خبر جدید  ۶۰ درصد جمعیت حاشیه نشین کشور روستایی و عشایرند

دبیرجمعیت امام حسن (ع) استان قزوین اظهار کرد: در اکثر مناطق محرومی که در قزوین ورود میکنیم رگه‌های تعطیلی شرکت اخراج کارگران موج میزند.
وی با اشاره به برنامه های آینده جمعیت امام حسن(ع) یادآورشد: در برنامه‌های آتی ما بعد از اربعین حدود ۱۵۰ نفر از مناطق محروم  به صورت رایگان در قالب اردوی تفریحی به پارک باراجین خواهیم برد همچنین اردوی زیارتی یک روز در قم و جمکران خواهیم داشت.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  سوق دادن آموزش و پرورش به سمت خصوصی‌سازی!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,