بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 8 ژوئن 2019 | 19:22 ب.ظ
کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرز
کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرزایلنا: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: ماموران انتظامی توانستند در یک اقدام عملی بیش از ۳۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را در شهرستان البرز کشف کنند.
کشف 34 کیلو تریاک در شهرستان البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: ماموران انتظامی توانستند در یک اقدام عملی بیش از ۳۴ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک را در شهرستان البرز کشف کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ بیژن خدایی در تشریح این خبر افزود: به دنبال اخبار دریافتی مبنی بر اینکه فردی در یکی از روستاهای شهرستان البرز قصد دارد مقداری مواد مخدر را با یک دستگاه خودروی سواری پیکان جابه جا کند، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

خبر جدید  باید مردم را در عرصه سلامت امیدوار نگه داشت

وی اضافه کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی و هماهنگی با مراجع قضایی خودروی سواری مورد نظر در شهرستان البرز شناسایی و بهرغم دستور ایست از سوی ماموران فرد مورد نظر از محل متواری شد.

خدایی همچنین گفت: ماموران پس از هماهنگیهای لازم با مرکز پیام ۱۱۰ و پیمودن مسافتی تعقیب و گریز، خودروی مورد نظر را توقیف و یک نفر را نیز در این خصوص دستگیر کردند.

خبر جدید  دیدار نماینده قزوین با مدیرعامل شرکت ارتباط نوآور صنعت

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه پس از بازرسی از خودرو ۳۱ کیلو و ۱۰۰ گرم ماده مخدر تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف شد، توضیح داد: عوامل پلیس پس از هماهنگی لازم با مراجع قضایی از منزل متهم نیز بازرسی کرده و توانستند سه کیلو و ۳۳۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و آلات استعمال آن را کشف کنند.

خبر جدید  کشف لوازم آرایشی قاچاق از فروشگاه های شهرستان البرز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شد.


منبع :: کشف ۳۴ کیلو تریاک در شهرستان البرز

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,