بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 28 جولای 2019 | 10:40 ق.ظ
کاهش قیمت گوشت قرمز و برنج در بازار قزوین
کاهش قیمت گوشت قرمز و برنج در بازار قزوینمعاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با تأکید بر اینکه ذخایر کالاهای اساسی در استان انجام شده است، اعلام کرد: طی هفته گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز، برنج داخلی، میوه و صیفی‌جات در استان قزوین بودیم.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با تأکید بر اینکه ذخایر کالاهای اساسی در استان انجام شده است، اعلام کرد: طی هفته گذشته شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز، برنج داخلی، میوه و صیفی‌جات در استان قزوین بودیم.

علی‌اکبر کبیری معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، در خصوص برنج، روغن و شکر با تأکید بر اینکه هیچ کمبودی در بازار وجود ندارد، اظهار کرد: در حال حاضر موجودی شکر ۵۰۰۰ تُن، برنج وارداتی ۲۷۱۱ تُن و گندم نیز ۱۷۰ هزار تُن است و در حال حاضر کمبودی در بازار وجود ندارد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین ادامه داد: طی ماه گذشته شکر به‌اندازه کافی و با قیمت ۳۴۰۰ تومان در اختیار اصناف، صنایع و خانوارها قرار گرفته است.

وی اعلام کرد: طی پیگیری از طریق ستاد تنظیم بازار کشور برنج رده B تایلندی با قیمت ۵۴۰۰ تومان در سطح فروشگاه‌های استان توزیع شد؛ همچنین طی هفته گذشته با توجه به فصل برداشت برنج شاهد کاهش ۱۰ درصدی قیمت برنج داخلی بودیم.

کبیری خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه قزوین یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی است قیمت سبزی، میوه و تره‌بار و صیفی‌جات کاهش داشته است؛ همچنین در هفته گذشته با توجه به اینکه شاهد کاهش قیمت دام سنگین بودیم قیمت گوشت قرمز گوساله نیز حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد.

وی تصریح کرد: بر اساس آخرین ابلاغیه ستاد تنظیم بازار کشور که به استان‌ها قیمت مرغ ۱۲۹۰۰ تومان است؛ قزوین تأمین‌کننده سایر استان‌ها ازجمله تهران است و کمبودی در این خصوص وجود ندارد ولی به‌علت تقاضای زیاد باید تدابیری اندیشیده شود.

خبر جدید  مناطق حاشیه‌نشین کانون جرم‌زاست

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین یادآور شد: با توجه به اینکه زمزمه‌هایی در خصوص افزایش قیمت نان شنیده شده است، گفت: ستاد تنظیم بازار و شورای آرد و نان کشور تنها مرجع قیمت‌گذاری نان هسشتند ولی تاکنون نرخی اعلام نشده است و اگر قیمت نان مصوب شود از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

انتهای پیام

کاهش قیمت گوشت قرمز و برنج در بازار قزوین

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)