بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۲ ق.ظ
کاهش دمای هوای قزوین در روزهای پایانی هفته
کاهش دمای هوای قزوین در روزهای پایانی هفته کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین از کاهش دمای هوا طی روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: برای پنج‌شنبه و جمعه در ارتفاعات شمالی استان پدیده مه را شاهد خواهیم بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین از کاهش دمای هوا طی روزهای پایانی هفته خبر داد و گفت: برای پنج‌شنبه و جمعه در ارتفاعات شمالی استان پدیده مه را شاهد خواهیم بود.

غفور فلاح کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: برای امروز جو استان پایدار بوده و پیش‌بینی می‌شود طی امروز دمای قزوین به ۴۰ درجه سلسیوس برسد.

وی ادامه داد: از فردا تا روز شنبه در ساعات بعدازظهر و شب جریانات هوا شمالی شده و در شهرهای کوهین، بوئین‌زهرا و تاکستان نیز وزش بادهای نسبتاً شدید پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: برای پنج‌شنبه و جمعه در ارتفاعات شمالی استان پدیده مه را شاهد خواهیم بود و برای روزهای جمعه و شنبه نیز برای شهرهای مستقر در دشت کاهش دمای دو تا سه درجه‌ای دما و برای ارتفاعات و شهرهای رازمیان، سیردان و کوهین کاهش سه تا پنج درجه‌ای دما پیش‌بینی می‌شود.

فلاح با اشاره وضعیت دمایی طی ۲۴ ساعت گذشته گفت: آبیک با ۳۹ درجه گرم‌ترین و آوج نیز با ۱۵ درجه سلسیوس خنک‌ترین شهرهای استان بودند و دمای شهر قزوین نیز بین ۱۸ و ۳۸ درجه سلسیوس در نوسان بوده است.

انتهای پیام

کاهش دمای هوای قزوین در روزهای پایانی هفته

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید