بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 ژانویه 2020 | 11:52 ق.ظ
چهار بازی کامپیوتری به دست دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین طرحی شد
چهار بازی کامپیوتری به دست دانشجویان دانشگاه آزاد قزوین طرحی شدعضو تیم استادیو دانشگاه آزاد قزوین گفت: این تیم در زمینه باز‌های کامیپوتری و گوشی‌های اندروید فعالیت دارد و تاکنون توانسته است چهار بازی کامیپوتری را طراحی کند.

کوزه گران عضو تیم استادیو دانشگاه آزاد قزوین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجو، گفت: تیم ما در زمینه باز‌های موبایل فعالیت دارد که تاکنون توانسته ایم چهار بازی منتشر کنیم.
کوزه گران مطرح کرد: از باز‌های موفق ما بازی‌های کلماتیک و تور کلمات بوده است که با استقبال روبه رو شده است.
عضو تیم استادیو دانشگاه آزاد قزوین تصریح کرد: نحوه بازی به این صورت است که با حروف بهم ریخته باید کلمه معنی دار ساخته شود.
وی گفت: تیم استادیو دانشگاه آزاد قزوین از سال ۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است اولین بازی که طراحی شد بازی رانر به نام سانجو، بازی دوم بازی کلماتیک و بازی سوم بازی مربوط به بازی ماشین مولتی پلیرآنلاین که هنوز منتشر نشده است و در آخر به بازی تور کلمات را طراحی کردیم.
وی گفت: بازی تور کلمات تاکنون توانسته است ۴ هزار کاربر فعال داشته باشد اعضای تیم برای ساخت این بازی حدود ۷ ماه انجامید.
کوزه گران در خاتمه تاکید کرد: در اینجا جا دارد از مسئولین دانشگاه آزاد قزوین که برای طراحی و منتشر بازی حمایت کرده است تشکر کنم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  کوتاهی مسئولان با موافقت مراسمی به دور از قانون در دانشگاه آزاد قزوین/ جشن روز پرستار را با رقص و آواز اشتباه نگیرید!
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,