بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۶ ق.ظ
پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفته
پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفته کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

مهدی آخوندی کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: از روز گذشته با شمالی شدن جریانات هوا شاهد وزش بادهای شمالی و کاهش دما در استان بودیم که کاهش سه تا شش‌درجه‌ای دما را به همراه داشت.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته جریانات شمالی در سطح منطقه حاکم باشد و برای امروز موقتاً افزایش یک تا دو درجه‌ای دما را به علت تضعیف وزش بادهای شمالی شاهد خواهیم بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

وی با اعلام اینکه خنک‌ترین روز را برای سه‌شنبه پیش‌بینی می‌کنیم، افزود: طی این مدت برای امشب، سه‌شنبه و چهارشنبه در ارتفاعات پدیده مه و افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

آخوندی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته آوج با ۱۳ و آبیک با ۳۸ درجه سلسیوس خنک‌ترین و گرم‌ترین شهرهای استان بودند و دمای شهر قزوین نیز بین ۱۷ تا ۳۶ درجه سلسیوس در نوسان بود.

انتهای پیام

پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفته

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید