بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 5 آگوست 2019 | 10:46 ق.ظ
پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفته
پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفتهکارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین گفت: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

مهدی آخوندی کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین، اظهار کرد: از روز گذشته با شمالی شدن جریانات هوا شاهد وزش بادهای شمالی و کاهش دما در استان بودیم که کاهش سه تا شش‌درجه‌ای دما را به همراه داشت.

خبر جدید  مسابقه تولید گروهی پوستر و محتوای دیجیتال برگزار می‌شود

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود تا پایان هفته جریانات شمالی در سطح منطقه حاکم باشد و برای امروز موقتاً افزایش یک تا دو درجه‌ای دما را به علت تضعیف وزش بادهای شمالی شاهد خواهیم بود.

کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از فردا بادهای شمالی شدت گرفته و تا پایان هفته استقرار هوای خنک و کاهش دما را پیش‌بینی می‌کنیم.

خبر جدید  کاهش دمای هوای قزوین در روزهای پایانی هفته

وی با اعلام اینکه خنک‌ترین روز را برای سه‌شنبه پیش‌بینی می‌کنیم، افزود: طی این مدت برای امشب، سه‌شنبه و چهارشنبه در ارتفاعات پدیده مه و افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

آخوندی خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته آوج با ۱۳ و آبیک با ۳۸ درجه سلسیوس خنک‌ترین و گرم‌ترین شهرهای استان بودند و دمای شهر قزوین نیز بین ۱۷ تا ۳۶ درجه سلسیوس در نوسان بود.

خبر جدید  افتتاح دو طرح ورزشی در شهرک مهرگان قزوین

انتهای پیام

پیش‌بینی استقرار هوای خنک در قزوین تا پایان هفته

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,