بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 12 نوامبر 2020 | 02:16 ق.ظ
پیروزی بر کرونا با امکانات دولتی محال است
پیروزی بر کرونا با امکانات دولتی محال استجانشین ستاد مقابله با کرونا استان قزوین گفت: پیروزی بر کرونا فقط با اتکا به امکانات دولتی امری محال است و سازمان‌های مردم‌نهاد باید وارد عمل شوند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین ، منوچهر حبیبی جانشین ستاد مقابله با کرونا استان گفت: چند جلسه با حضور نمایندگان سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های مردمی برگزار و از آن‌ها خواسته شد که برای مقابله با کرونا وارد میدان شوند و میدان‌داری کنند.

او اضافه کرد: ستاد مقابله با کرونا استان هم در حد امکان تجهیزات و امکاناتی که در استان وجود دارد را در اختیار این سمن‌ها قرار می‌دهد.

خبر جدید  ثبت جهانی قلعه الموت با ساخت و سازها تهدید شده است

حبیبی در ادامه از خیران خواست با توجه به شرایط اضطراری استان قزوین، در تهیه دستگاه‌های اکسیژن‌ساز و تجهیزات مبارزه با کرونا کمک کنند.

جانشین ستاد مقابله با کرونا استان با دعوت از حوزه علمیه و بسیج طلاب برای مشارکت در مبارزه با بیماری کووید-۱۹ گفت: در جلساتی که با مسئولان گروه‌های جهادی، جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی داشتیم، قرار شد این گروه‌ها با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی وارد میدان مبارزه با کرونا شوند.

خبر جدید  ورود مدعی العموم به موضوع قطع بدون مجوز درختان در الموت

انتهای پیام/

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: