بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 31 آگوست 2019 | 08:55 ق.ظ
وظیفه وزارت اطلاعات صیانت از سرمایه‌های انسانی است
وظیفه وزارت اطلاعات صیانت از سرمایه‌های انسانی استوزیر اطلاعات در همایش شهید رجایی در استان قزوین گفت: مدیران کشور سرمایه‌های یک کشور هستند؛ وظیفه وزارت اطلاعات مچ‌گیری نیست بلکه صیانت از سرمایه‌های انسانی است.

وزیر اطلاعات در همایش شهید رجایی در استان قزوین گفت: مدیران کشور سرمایه‌های یک کشور هستند؛ وظیفه وزارت اطلاعات مچ‌گیری نیست بلکه صیانت از سرمایه‌های انسانی است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات در جشنواره استانی شهید رجایی استان قزوین که امروز پنجشنبه هفتم شهریور ماه در سالن اجتماعات امامی استانداری قزوین برگزار شد ضمن گرامی‌داشت هفته دولت بیان کرد: به توصیه مقام معظم رهبری بهتر است در هفته دولت مدیران دولتی خودشان را ارزیابی کنند.
وی در این‌باره با اشاره به روایات مختلف تصریح کرد: اگر خودمان به حساب خودمان برسیم می‌توانیم اشکالات‌مان را برطرف کنیم‌.
وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: ما در کشورمان در شرایطی هستیم که با یک سلسله ابتلاها مواجهیم و این امتحانات بنا به فرموده خداوند در قرآن، سنت همیشگی است و همواره برای ما وجود داشته و دارد. 
وی با اشاره به روز مباهله عنوان کرد: مباهله به ما آموخت کثرت و عده و عده در موفقیت کارها مهم نیست، بلکه کیفیت از کمیت‌ مهم‌تر است، موفقیت به روح بلند انسان‌ها، قدرت مقاومت، صبر، ثابت قدمی در برابر مشکلات و ایستادگی در برابر دشمن بستگی دارد.
این مسئول گفت: ملتی می‌تواند در برابر دشمن با اراده بایستد که در سختی‌ها مقاومت داشته باشد، همانگونه که مقام معظم رهبری در این شرایط راهکار مقاومت را مطرح کردند و مردم و مسئولان این امر را سرلوحه کار خود قرار دادند.
وی با اشاره به اینکه مقاومت ما نتیجه شهادت شهدای ماست ادامه داد: تا زمانی که فرهنگ شهادت در یک جامعه وجود داشته باشد بستری برای ذلت ملت وجود نخواهد داشت‌.
علوی بیان کرد: مدیران کشور سرمایه‌های یک کشور هستند و وظیفه وزارت اطلاعات مچ‌گیری نیست بلکه صیانت از سرمایه‌های انسانی است.
وی اظهار کرد: مدیران و مسئولان با مدیریت جهادی باید شب و روز کار و در خدمت به مردم مجاهدت کنند، برای ما در عرصه خدمت شب و روز معنی ندارد، خدمت شیرین است و در فرهنگ ائمه به عنوان یک نعمت تلقی شده است.
وزیر اطلاعات تصریح کرد: برای خدمت به مردمی که در راه انقلاب از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند، باید هرچه بیشتر تلاش کنیم، چون خدمت به مردم برای ما سعادت است‌.
وی با اشاره به سال رونق تولید گفت: در شرایط جنگ اقتصادی هستیم، در این شرایط وظیفه ما حمایت از کسانی است که برای سرمایه‌گذاری و تولید در کشور تلاش و خط تولید و یا خدمات جدیدی را راه‌اندازی می‌کنند تا بتوانیم کشور را از جنبه‌های مختلف خودکفا و در برابر ضربات دشمن مقاوم کنیم.
وزیر اطلاعات در پایان عنوان کرد: در شرایطی هستیم که کار کردن سخت است اما هنر، کار کردن در شرایط سخت است، از سختی‌ها استقبال کنیم زیرا عبور از سختی‌ها سربلندی را به دنبال دارد.
انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  گلایه ها و مطالبه گری دکتر قاسمی از دولت ، در دیدار مدیران بانکی با دکتر نوبخت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,