بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 12 دسامبر 2020 | 03:57 ق.ظ
نشست صمیمی فرماندار قزوین با معلولین نخبه‌های قرانی، علمی وورزشی قزوین
نشست صمیمی فرماندار قزوین با معلولین نخبه‌های قرانی، علمی وورزشی قزوینبه مناسبت روز جهانی معلولان نشست صمیمی جمعی از معلولان نخبه‌های قرانی، علمی وورزشی قزوین با محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در دفتر فرماندار برگزار گردید.

شعار سال: در ابتدای این نشست اکبر شاهی رئیس بهزیستی شهرستان قزوین ضمن تشکر از فرماندار قزوین به دلیل توجه ویژه و رفع مشکلات معلولین، و مناسب سازي محيط فرمانداري ،آماری از معلولین حوزه توانبخشی به تفکیک معلولیت ارائه کرد و گفت : امروز معلولینی که در خدمتشان هستیم جمعی از نخبه های قراني علمي ورزشی قزوین هستند که دارای مدال های طلا و نفرات برتر در بازی های جهانی، آسیایی و کشوری هستند.

خبر جدید  سرمایه گذاری 2هزار و 500میلیارد ریالی در صنعت قزوین

محمد شفیعی فرماندار شهرستان قزوین در این نشست ضمن تشکر از حضور معلولین نخبه در فرمانداری اظهار داشت : به شما نخبه های قزوین افتخار می کنم که پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در مسابقات آسیایی و جهانی به اهتزاز در درآورید و غیرت و تعصب خود به وطن را نشان داديد.

خبر جدید  ۲۰۱۴ شغل برای مددجویان کمیته امداد استان قزوین ایجاد شد

وی افزود : از آقای اکبر شاهی رئیس بهزیستی شهرستان قزوین به دلیل همکاری و همراهی جهت حل مشکلات معلولین تشکر می کنم.

محمد شفیعی ادامه داد : می دانم اداره کردن محدودیت های جسمی اراده می خواهد، به همین دلیل از همه کاستی ها وكمبود امكانات عذرخواهی می کنم .

محمد شفیعی در پایان گفت : انشاءالله در آینده ای نزدیک با نشستی با حضور شما و استاندار محترم که دغدغه خدمت دارند و مدیران کل مرتبط مشکلات معلولین را مورد بررسی قرار خواهیم داد و امیدوارم روزی برسد که هیچ خانواده ای دردمند و نیازمند در کشور نباشد.

خبر جدید  نظارت بانک ها بر هزینه کرد تسهیلات اشتغالزایی

شایان ذکر است در پایان این نشست فرماندار قزوین با اهدا لوح تقدیر از معلولین نخبه قزوین تقدیر کرد.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,