بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 09:09 ق.ظ
محور ارتباطی قزوین ـ الموت ـ تنکابن سال آینده افتتاح می‌شود
محور ارتباطی قزوین ـ الموت ـ تنکابن سال آینده افتتاح می‌شودابراهیم مبارک قدم د گفت:جاده قزوین_ الموت_ تنکابن به طول ۱۶۲ کیلومتر قزوین را به مازندران متصل می‌کند. هزینه تکمیل این پروژه نزدیک به هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بوده و برای اتمام این جاده از قطعه صفر تا ۶۲ کیلومتر تنها چند پل و گلوگاه باقی مانده است.

شعار سال:ابراهیم مبارک قدم در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از برخی پروژه‌های در حال تکمیل استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جاده قزوین_ الموت_ تنکابن به طول ۱۶۲ کیلومتر قزوین را به مازندران متصل می‌کند.

مبارک قدم تصریح کرد: هزینه تکمیل این پروژه نزدیک به هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بوده و برای اتمام این جاده از قطعه صفر تا ۶۲ کیلومتر تنها چند پل و گلوگاه باقی مانده است.

خبر جدید  40 کاروان زائر اولی به مشهد اعزام می‌شوند

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین ادامه داد: این پروژه حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مابقی مسیر از قطعه ۶۲ تا ۱۳۰‌، نزدیک به ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد در حالی که ادامه جاده نیز در مرحله فاز مطالعاتی است.

وی خاطرنشان کرد: طبق زمان بندی ارائه شده قطعه قزوین تا معلم کلایه تا پایان خرداد ماه سال آینده به پایان می‌رسد و تا تکمیل آن نیز تنها چند پل و گلوگاه باقی مانده است.

خبر جدید  الموت بالا بهشت ناشناخته ایران

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به طرح اقدام ملی مسکن عنوان کرد: بر اساس سیاست‌های جدید تامین مسکن که توسط وزیر راه و شهرسازی در سال گذشته ابلاغ شده، سهم استان قزوین ۹ هزار و ۴۸۱ واحد مسکونی است.

وی ادامه داد: بر اساس این آئین نامه‌ها، اداره کل استان با هماهنگی مقامات استانی و شورای تامین مسکن استان نسبت به برنامه ریزی و ظرفیت سازی احداث پنج هزار و ۷۸۷ واحد مسکونی اقدام کرده و حدود ۳۰ هکتار از اراضی مورد نیاز برای ساخت و ساز نیز تامین شده است.

خبر جدید  بازگشت 23 واحد صنعتی راکد به چرخه تولید در شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین

با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته ازخبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۹ تیر ۱۳۹۹ ، کدخبر:۲۲۹۵۷۷۴،www.tasnimnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: