بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۸:۱۰ ق.ظ
محدودیت‌های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قزوین
محدودیت‌های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در قزوین رئیس پلیس‌راه استان قزوین از ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین از ایجاد محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت ۱۲ ظهر روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، سرهنگ نصرالله بیگلری با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای آن حضرت، گفت: به‌منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر تا ۲۴ روز یکشنبه ۱۷ شهریورماه و از ساعت ۶ صبح تا ۲۴ روزهای سه‌شنبه و جمعه تاریخ‌های ۱۹ و ۲۲ شهریورماه در محور قدیم «رشت – قزوین» و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین، افزود: با توجه به مسافرت ایام تعطیل، هم‌اکنون ترافیک در محورهای «قزوین – رشت» و «قزوین – زنجان» سنگین است.

بیگلری، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان را دارند، خواست: ضمن مدیریت سفر خود، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید