بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 08:58 ق.ظ
مجسمه فردوسی قزوین تخریب نشده است
مجسمه فردوسی قزوین تخریب نشده استمهدیه سادات قافله‌باشی سخنگوی شورای شهر قزوین در خصوص شایعات تخریب مجسه فردوسی قزوین با تاکید بر اینکه موضوع اینگونه که منتشر شده، نیست گفت: مجسمه فردوسی سالم و سلامت در سازمان زیباسازی قزوین است و تنها پایه مجسمه تخریب شده است.

شعارسال:از اولین ساعات امروز چهارشنبه تصاویری در فضای مجازی دست به دست میشد که حکایت از تخریب مجسمه فردوسی قزوین داشت.

از اولین ساعات امروز چهارشنبه تصاویری در فضای مجازی دست به دست میشد که حکایت از تخریب مجسمه فردوسی قزوین داشت. در خصوص عکس توضیحات واضحی درج نشده بود، برخی این اتفاق را به شهرداری نسبت می‌دادند و شهردار و شورای شهر را مواخذه می‌کردند، برخی نیز مدعی بودند که قوم گرایان دست به خرابکاری زده‌اند. اما با پیگیری‌های «مردم سالاری آنلاین» مشخص شد که مجسمه فردوسی، سالم و سلامت در سازمان زیباسازی قزوین قرار دارد و تنها پایه مجسمه در اصلاح هندسی پارک تخریب شده است.

خبر جدید  مدیریت بحران برای جلوگیری از خسارات آب گرفتگی درقزوین ضروری است

مهدیه سادات قافله‌باشی سخنگوی شورای شهر قزوین  در خصوص شایعات تخریب مجسه فردوسی قزوین با تاکید بر اینکه موضوع اینگونه که منتشر شده، نیست گفت: مجسمه فردوسی سالم و سلامت در سازمان زیباسازی قزوین است و تنها پایه مجسمه تخریب شده است.

قافله‌باشی در خصوص دلیل تخریب پایه مجسمه فردوسی توضیح داد که در ابتدای خیابان فردوسی شمالی یک پارک قرار دارد که این پارک در حال اصلاح هندسی است؛ به همین دلیل مجسمه فردوسی فعلا بصورت موقت به انبار سازمان زیباسازی شهرداری قزوین منتقل شده است.

خبر جدید  چهار هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه می‌شود

سخنگوی شورای شهر قزوین با اشاره به اینکه البته بهتر بود که سازمان زیباسازی برای این کار پایه را محصور می‌کرد تا در معرض افکار عمومی این اتفاق نیفتد افزود: ما نیز برای فرهنگ این کشور، برای حکیم ابوالقاسم فردوسی پدر زبان فارسی ارزش قائل هستیم و این اطمینان را به مردم می‌دهیم که در اولین فرصت بعد از پایان اصلاح هندسی پارک، مجسمه بر پایه‌ای جدید نصب خواهد شد.

خبر جدید  علی صفری، شهردار قزوین استعفا کرد

او همچنین گفت که برای اطمینان بیشتر با شهرداری منطقه دو و سازمان زیباسازی صحبت کرده‌است؛ او گفت: به شهروندان اطمینان خاطر می‌دهم که مجسمه فردوسی سالم است و در سازمان زیباسازی قرار دارد و به زودی در مکانی بهتر نصب خواهد شد.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از سایت خبری مردم سالاری    ،تاریخ انتشار:   ۱۷ اردیبهشت   ۱۳۹۹،کدخبر: ۱۲۸۸۱۹  ،www.mardomsalari.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , ,