بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 | 08:34 ق.ظ
فناورى هاى نوین ارتباطى،زمینه ساز اشتغالزایى است
فناورى هاى نوین ارتباطى،زمینه ساز اشتغالزایى استاستاندار قزوین گفت: فناوری های نوین ارتباطی بسترهای جدیدی برای حوزه تولید و اشتغال ایجاد کرده و پیشران توسعه محسوب می ش…

به گزارش خبرنگار برنا از قزوین؛عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در نخستین همایش و نمایشگاه ریجستری تلفن همراه کشور که در سالن همایش دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، افزود: امروز با موجی از تحول در حوزه های علمی و فناوری روبه‌رو هستیم که این مسئله در عرصه ارتباطات تاثیرات گسترده ای را در جوامع بشری ایجاد کرده است.استاندار قزوین تصریح کرد: جوامع بشری امروز به سرعت در عرصه های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی قرار گرفته تا جایی که سرعت این پیشرفت لحظه‌ای شده است.
 وی با اشاره به اینکه در حوزه فناوری‌های ارتباطی با پدیده های جدید روبرو هستیم،اظهار داشت: در عرصه اقتصاد با ۲ مولفه تولید و اشتغال مواجه ایم که اگر در این بخش‌ها بخواهیم کارها را به صورت سنتی پیش ببریم نه در تولید به مرحله خودکفایی می‌رسیدیم و نه در حوزه اشتغال به اهداف خود دست خواهیم یافت.
 زاهدی یادآور شد: برای رقابت در دنیای تجاری ما باید خود را به فناوری‌های روز خود را مجهز کنیم تا جایی که در این حوزه هر قدر پیشرفت کنیم ضمن افزایش تولیدات خود در حوزه اشتغال نیز به اهداف خود می رسیم.
 استاندار قزوین با بیان اینکه امروز ریشه اصلی بخش‌های قابل توجهی از مشاغل جهان به حوزه های فناوری ارتباطات باز می‌گردد، تصریح کرد: برگزاری چنین همایش هایی به ما کمک می کند تا ضمن آشنایی با همه ظرفیت های موجود داخلی بتوانیم از ظرفیت های جدید علمی و فناوری در حوزه تولید بهره‌مند شویم.
وی قزوین را یکی از قطب های  صنعتی در کشور نام برد و افزود: ظرفیت‌های قابل توجهی در استان نهفته است که می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای داخلی باشد.
 زاهدی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: وظیفه مسئولان  مبارزه با قاچاق کالاهایی است که مشابه آن در کشور تولید می‌شود و چه بسا  بسیاری از کالاهای وارداتی اجناس غیر واقعی و غیر استاندارد هستند و ما به عنوان حافظان منافع مردم باید با قاچاق کالا مبارزه کنیم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  مجمع انتخاب رئیس هیات بولینگ،بیلیارد و بولس استان قزوین برگزار شد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,