بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۱:۴۸ ق.ظ
فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق در استان قزوین به بهره برداری رسید
فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق در استان قزوین به بهره برداری رسید قزوین (پانا)- فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق شهرستان البرز استان قزوین با حضور زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین،فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق شهرستان البرز استان قزوین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. کارگاه سفالگری عتیق شهرستان […]

قزوین (پانا)- فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق شهرستان البرز استان قزوین با حضور زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین،فاز جدید کارگاه سفالگری عتیق شهرستان البرز استان قزوین با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید. کارگاه سفالگری عتیق شهرستان البرز استان قزوین با حضور عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
در این کارگاه که متعلق به یکی از استادکاران سفال استان است، مقرر شده برای ۲۵ نفر اشتغال ایجاد شود. گفتنی است، مرغوب‌ترین خاک در صنعت سفالگری خاک رس است که به دلیل وجود مقادیر بالای آهن در آن، به رنگ سرخ بوده که این صنعت از نخستین صنایع بشری بوده است. .

قزوین (پانا) کارگاه سفالگری قزوین استاندار قزوین
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید