بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 10:39 ق.ظ
سرپرست جدید دانشگاه آزاد قزوین معرفی شد
سرپرست جدید دانشگاه آزاد قزوین معرفی شددر مراسمی که با حضور رئیس دانشگاه آزاد در واحد قزوین برگزار شد، محمدرضا خان محمدی به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین معرفی شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، محمدرضا خان محمدی، سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین در مراسم تکریم و معارفه‌ای که با حضور محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین برگزار شد، با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یکی از افتخارات آموزش عالی کشور است، گفت: به نوبه خود از زحمات و تلاش‌های دکتر موسی‌خانی و همکاران ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین قدردانی می‌کنم.

خبر جدید  ثبت‌نام اینترنتی اردو‌های راهیان نور دانشجویی قزوین آغاز شد

خان محمدی مطرح کرد: تقویت نقاط درخشان دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین و توجه بیشتر به دیگر ظرفیت‌های این دانشگاه، از اولویت‌های ماست. تلاش داریم ادبیاتی نوین و بدیع را وارد دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین کنیم.

سرپرست جدید دانشگاه آزاد قزوین با تأکید بر اینکه اکنون نمی‌توان آموزش و پژوهش را از هم جدا کرد، گفت: دانشگاه باید نیاز صنعت و جامعه را بشناسد و در سرا‌های نوآوری و واحد‌های فن‌آور راهکار یافته و محصول تولید کند.

خبر جدید  دانشگاه آزاد اسلامی سندی ارزشمند از برکات نظام جمهوری اسلامی است

وی در پایان تأکید کرد: با روحیه مضاعف، از تمامی امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین برای پیشبرد اهداف این دانشگاه و ارتقای بیش از پیش آن استفاده خواهیم کرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,