بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 11:19 ق.ظ
سرمایه گذاری ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی در صنعت قزوین
سرمایه گذاری ۲هزار و ۵۰۰میلیارد ریالی در صنعت قزوینخانپور گفت: بیش از دو هزار و پانصد میلیارد ریال در واحدهای تولیدی دانش بنیان و مستعد دانش بنیان شهرک ها و نواحی صنعتی استان قزوین سرمایه گذاری شده و زمینه اشتغال ۲۷۳۱ نفر را فراهم کرده است.

شعار سال: حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین در حاشیه حضور در برنامه تلویزیونی بی حاشیه، اظهار داشت: در حال حاضر ۶۰ واحد تولیدی و طرح صنعتی دانش بنیان و مستعد دانش بنیان در شهرک ها و نواحی صنعتی استان ساماندهی و استقرار دارند که از این تعداد ۲۶ واحد به عنوان شرکت دانش بنیان به ثبت رسیده و مابقی در مرحله ثبت نهایی و در شرف دانش بنیان شدن هستند.

وی تصریح کرد: بیشترین آمار شرکت های دانش بنیان در شهرک های صنعتی کاسپین و لیا مستقر هستند.
رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان میزان سرمایه گذاری واحدهای تولیدی دانش بنیان و مستعد دانش بنیان در شهرک ها و نواحی صنعتی استان را بیش از دو هزار و پانصد میلیارد ریال برشمرد که زمینه اشتغال ۲۷۳۱ نفر را فراهم کرده است.

خبر جدید  هرگونه موازی کاری با دفاتر پیشخوان دولت باید متوقف شود

خانپور تصریح کرد: شرکت های دانش بنیان متقاضی زمین صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی می توانند از امکان پرداخت بخش نقدی بمیزان بیست درصد و با ده درصد بخشودگی نرخ حقوق انتفاع برخوردار وهمچنین امکان تقسیط بخش غیر نقدی آنها تا ۴۸ ماه فراهم گردیده است. و در صورتی که به تعهدات ساخت و تجهیز در موعد مقرر عمل نمایند از ده درصد بخشودگی حقوق انتفاع زمین صنعتی بهره مند میگردند

خبر جدید  قزوینی‌ها کرونا را شوخی گرفتند

این مسئول با اشاره به مشوق ها و برنامه های حمایتی برای شرکت های دانش بنیان، گفت: دریافت تسهیلات و معافیت مالیاتی ، معافیت عوارض، حقوق گمرکی و سود بازرگانی، ارائه تسهیلات به شرکت های دانش بنیان جهت تبدیل ایده به محصول و اشتغال دانش آموختگان برتر فناور، حمایت از صادرات محصولات شرکت هایدانش بنیان با هدف توسعه بازار صادراتی، برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی، برگزاری دوره های آموزشی و مهارتی بصورت رایگان و .. از جمله برنامه های حمایتی از این شرکت ها است.

قابل ذکر است این واحدهای تولیدی در زمینه محصولات تولیدی فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم افزارهای کامپیوتری، آرایشی و بهداشتی، مصنوعات چوبی، موتور و دوچرخه، اسید کلرید، ظروف کریستال، کره های گیاهی، انواع اسنک و فرآورده های سیب زمینی، بسته بندی الکل و محصولات دارویی، مواد اولیه شوینده، باتری های خشک کربن، مواد موثره داروئی، انواع آلیاژ هاو کامپوزیت های پلیمری، نخ های پلی استر، مقره سیلیکونی، سموم کشاورزی، فیلترهای صنعتی، فرش ماشینی، خوراک آبزیان، انواع لامپ و روشنایی و… فعالیت دارند.

خبر جدید  توسعه استان قزوین را شتاب خواهیم بخشید

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری گسترش، تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۱۳۵۹۴، www. gostaresh.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: