بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 ژانویه 2020 | 16:36 ب.ظ
ساخت منزل مسکونی برای خانواده نیازمند در تاکستان
ساخت منزل مسکونی برای خانواده نیازمند در تاکستاناستاندار قزوین از مدیران اجرایی استان خواست تا مشکلات اقتصادی واحد‌های تولیدی را با جدیت پیگیری کنند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، محمدرضایی، رئیس کمیته امداد تاکستان گفت: چند نفر از نیکوکاران این شهرستان برای یک زن سرپرست خانوار که زیر پوشش این نهاد است، یک واحد مسکونی در زمینی به متراژ ۶۷ مترمربع احداث کردند.
وی افزود: علاوه بر کمک‌های خیران، کمیته امداد هم ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض برای احداث مسکن به این مددجو اهدا کرده است.
محمدرضایی خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای تأمین نیاز مسکن مددجویان برنامه‌های مختلفی را دارد، ولی با توجه به گرانی مسکن و هزینه‌های تهیه آن، لزوم مشارکت افراد حقیقی و همراهی دستگاه‌های مختلف در این بین جدی است.
رئیس کمیته امداد تاکستان گفت: مردم نیکوکار می‌توانند برای مشارکت در کمک به نیازمندان سهیم شوند و برای این کمک‌ها نباید تنها مبالغ زیاد مورد توجه باشد چراکه با مشارکت جمعی بسیاری از مشکلات رفع می‌شود.
رئیس کمیته امداد تاکستان یادآور شد: برای دریافت کمک‌های مردمی به نیازمندان تاکستان کد مهربانی اختصاصی در نظر گرفته شده است که با گرفتن # ۰۲۸۶*۸۸۷۷* در تلفن‌های همراه، کمک‌های شما در تمامی ساعات شبانه روز کمک‌های خود را اهدا کنند.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  فراخوان مشمولان فوق دیپلم، دیپلم و زیردیپلم در دی ماه سال ۹۷
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,