بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 14:56 ب.ظ
رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی نیمی از مردم/ جان باختن ۸ راننده تاکسی بر اثر کرونا
رعایت نکردن شیوه نامه‌های بهداشتی از سوی نیمی از مردم/ جان باختن ۸ راننده تاکسی بر اثر کروناجانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان قزوین می‌گوید: نیمی از مردم ماسک نمی زنند و به شیوه نامه‌های بهداشتی بی توجهند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، حبیبی جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا افزود: در هفته‌های اخیر میزان استفاده از ماسک و رعایت شیوه نامه های بهداشتی به حداقل ممکن خود در سطح استان رسیده و نزدیک به ۴۵ تا ۵۰ درصد هم شهری‌های قزوینی این نکات را رعایت نمی‌کنند.

خبر جدید  قزوین معین استان گیلان در مدیریت بحران برف / راه ۲۰۴ روستای استان مسدود شده است

حبیبی تاکید کرد: این افراد حق دیگران را هم ضایع می‌کنند.

جانشین ستاد کرونا گفت: از هفته گذشته برخورد‌ها به ویژه در حوزه بازار و رانندگان تاکسی تشدید شده است.

او افزود: از بازاریان و صنوف و رانندگان تاکسی گله‌مند هستیم که اتفاقاً بیشترین آمار کرونایی و مرگ و میر را در این دو حوزه داشتیم به طوری که هشت نفر از رانندگان تاکسی در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند؛ ضمن اینکه چند برابر این آمار به بیماری کرونا مبتلا شدند.

خبر جدید  سامانه تصمیم در آبیک و تاکستان راه اندازی می‌شود

حبیبی گفت: تعداد زیادی از بازاریان و خانواده آن‌ها بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند؛ اما باز شاهد هستیم که دو قشر بازار و صنوف و رانندگان تاکسی کمترین مراعات را در اصول و شیوه نامه‌های بهداشتی دارند.
انتهای پیام/.

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  بیمه، مسکن و مشکلات معیشتی ‌خبرنگاران ‌در دستور کار قرار می‌گیرد
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,