بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: دوشنبه 2 سپتامبر 2019 | 15:05 ب.ظ
رشد ۲٫۷ برابری واگذاری زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در قزوین
رشد ۲٫۷ برابری واگذاری زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در قزوینمدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در طول دو سال گذشته تاکنون ۳۶۱ هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه‌گذاری و احداث واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذارشده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین گفت: در طول دو سال گذشته تاکنون ۳۶۱ هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به متقاضیان سرمایه‌گذاری و احداث واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذارشده است.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین، حمیدرضا خانپور اظهار کرد: از دو سال گذشته تاکنون به ۲۱۱ متقاضی سرمایه‌گذاری به میزان ۳۶۱ هکتار زمین صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی واگذارشده که در مقایسه با مدت مشابه ۲۷۰ درصد رشد داشته است که نشان از رونق تولید و اشتیاق بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در رونق اقتصادی است.

خبر جدید  آیا تغییر مسیر پل امام رضا (ع) از باغستان انجام خواهد شد؟

وی گفت: در راستای جذب سرمایه‌گذار و ایجاد رونق اقتصادی و اشتغال پایدار جوانان جویای کار با راه‌اندازی این ۲۱۱ واحد صنعتی زمینه اشتغال ۶۶۵۴ نفر فراهم می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان میزان سرمایه‌گذاری این واحدهای صنعتی را ۲۳ هزار میلیارد ریال عنوان و اضافه کرد: شهرک‌های صنعتی لیا، کاسپین ۱ و ۲ و خرمدشت به ترتیب میزان بیشترین جذب سرمایه‌گذار و میزان مساحت واگذاری صنعتی را داشته‌اند.

خبر جدید  جهاد دانشگاهی حامی دولت منتخب مردم است

این مسئول با اشاره به راه‌اندازی مجدد واحدهای بهره‌بردار راکد گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، ۲۱ واحد تولیدی بهره‌بردار راکد با اشتغال ۵۴۰ نفر مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با هماهنگی این شرکت و یا با جذب سرمایه‌گذاران جدید مجدد به چرخه تولید بازگشته‌اند.

گفتنی است در حال حاضر ۱۴۸۰ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی استان منعقدشده که از این تعداد ۹۱۵ واحد با سرمایه‌گذاری ۲۶ هزار میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده که زمینه اشتغال پایدار ۲۷ هزار نفر را فراهم کرده است.

خبر جدید  کاهش قیمت گوشت قرمز و برنج در بازار قزوین

این مسئول در پایان از کسب رتبه برتر استان در خصوص جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی دولتی در نیمه نخست سال جاری در کشور خبر داد.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,