بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 فوریه 2019 | 01:48 ق.ظ
دولت نیز مشکلات اقتصادی مردم را درک می کند
دولت نیز مشکلات اقتصادی مردم را درک می کنداستاندار قزوین تاکید کرد: ایران امروز با جنگ اقتصادی رو به روست اما مردم ما همچنان پای آرمان های امام و انقلاب ایستاده اند و با شرکت گسترده خود در راهپیمایی روز دوشنبه ۲۲ بهمن با پیروزی از این مرحله هم عبور خواهند کرد.زاهدی با اشاره به تحریم ها و توطئه های استکبار علیه ایران تصریح کرد: ملت ما از همان ابتدا با تحریم آشنا بوده و با تجربه آن در همان سال های آغازین شکل گیری نظام جمهوری اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نسبت به آن آبدیده شده است.

شعار سال:عبدالمحمد زاهدی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه قزوین گفت: مردمی که در سال ۵۷ با دست خالی به پیروی از رهبر خود در مقابل حکومت طاغوت ایستادگی کردند، امروز هم با وجود تمام مشکلات داخلی و خارجی و وضعیت دشوار اقتصادی، ایستادگی خود را نشان خواهند داد.

وی با بیان اینکه دولت نیز مشکلات اقتصادی مردم را درک می کند، اظهار داشت: استکبار جهانی در طول چهل سال گذشته همواره به دنبال القای ناکارآمدی نظام مبتنی بر دین و ناتوانی آن در حل مشکلات بوده است.

استاندار قزوین افزود: انقلاب اسلامی در شرایطی به پیروزی رسید که شرق و غرب معتقد بودند دین افیون توده ها است و حکومت دینی توان و اداره امور را ندارد.

خبر جدید  علی و فاطمه در صدر اسامی انتخابی قزوینی‌هاست

زاهدی با اشاره به تحریم ها و توطئه های استکبار علیه ایران تصریح کرد: ملت ما از همان ابتدا با تحریم آشنا بوده و با تجربه آن در همان سال های آغازین شکل گیری نظام جمهوری اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نسبت به آن آبدیده شده است.

وی ادامه داد: با وجود تمام بحران ها و معضل های بزرگ، خدمات نظام نسبت به سال ۵۷ قابل مقایسه نیست و به ویژه با توجه به انواع مشکلات داخلی و خارجی دستاوردهای زیادی کسب شده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه برخلاف آن دوران که امکانات و درآمدهای نفتی در پایتخت متمرکز بود، امروز در دورترین و محرومترین مناطق کشور خدمات به صورت عادلانه توزیع شده است، خاطرنشان کرد: اگر همراهی مردم در پیشبرد و اجرای امور نبود، این دستاوردها هم شکل نمی گرفت.

خبر جدید  فرونشست دشت قزوین بیش از 60 برابر استاندارد اتحادیه اروپاست

زاهدی با اشاره به دستاوردهای جمهوری اسلامی در شاخص های مختلف گفت: امروز محصولات کشاورزی قزوین بیش از چهار میلیون تن است.

به گفته وی، در عرصه صنعت نیز تا سال ۵۷ تنها یک شهرک صنعتی در قزوین فعال بود ولی امروز بیش از ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی در استان فعالیت می کند.

استاندار قزوین اضافه کرد: در سال ۵۷ در مجموع ۵۷ پروانه بهره برداری صادر شده بود اما امروز شش هزار و ۱۲۰پروانه بهره برداری در قزوین صادر شده است.

خبر جدید  واکنش شهردار قزوین به ماجرای پیراهن آستین کوتاه

زاهدی به دستاوردهای حمل و نقل و راه سازی نیز اشاره کرد و ابراز داشت: در دوره پهلوی مسایل و مشکلات زیادی وجود داشت و قزوین هیچ راه روستایی آسفالت نداشت اما امروز ۲۵۰۰ کیلومتر راه روستایی در قزوین داریم و در حوزه آزادراه هم جزو استان های پیشرو هستیم. به زودی نیز راه آهن قزوین رشت، دوخطه شدن راه آهن قزوین تهران تکمیل می شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری کار ایرانتاریخ انتشار ۱۹بهمن ۹۷، کدخبر: ۷۲۵۷۶۰، www.ilna.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , ,