بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 11:19 ق.ظ
در تلاشیم با رایزینی با دولت سهمیه سوخت گاز نیروگاه ها را افزایش دهیم
در تلاشیم با رایزینی با دولت سهمیه سوخت گاز نیروگاه ها را افزایش دهیمرییس مجمع نمایندگان استان قزوین با حضور در نیروگاه شهید رجایی، افزایش سهمیه سوخت گاز نیروگاه ها را برای کمک به کاهش آلایندگی هوا از برنامه های مجلس یازدهم دانست.

شعار سال: سیاهکالی مرادی نماینده مردم قزوین و رییس مجمع نمایندگان استان در برنامه بازدید خود از نیروگاه شهید رجایی بیان داشت: حفاظت از محیط زیست از دغدغه های اساسی مردم استان است. از این روی در تلاش هستیم با رایزنی با دولت و نمایندگان مجلس، بتوانیم سهمیه سوخت نیروگاه ها و از جمله نیروگاه شهید رجایی را افزایش دهیم.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با تقدیر از مدیریت و کارکنان نیروگاه شهید رجایی به دلیل تلاش ایشان برای تولید برق پایدار و خدمت رسانی به شهروندان، مهارت و دانش متخصصان نیروگاه را در بهره برداری از واحدهایی که هنوز بعد از ۲۸ سال، با تمام توان به تولید برق می پردازند، قابل تحسین دانست.

خبر جدید  قوانین فعلی تولید و کسب و کار متناسب با شرایط جنگ اقتصادی نیست

سیاهکالی مرادی بیان داشت: با بازگویی ویژگی های ارزشمند مدیریت و کارکنان این نیروگاه و سعی در تزریق این نوع ارزش ها در دیگر حوزه ها و بخش ها این موضوع را باید به عنوان الگویی ارائه نماییم و بدانیم که مدیریت درست، تحریم پذیر نیست.

علی فرهور مدیرعامل نیروگاه شهید رجایی نیز با تشریح حوزه زیست محیطی نیروگاه بیان داشت: فعالیت های این نیروگاه بر اساس استانداردها و مطابق دستورالعمل های زیست محیطی انجام می شود و تنها موضوعی که روی آن بحث می شود، موضوع آلایندگی هوا است که در صورت تامین سوخت گاز طبیعی و استفاده از این نوع سوخت پاک، موضوع آلایندگی هم مرتفع خواهد شد.

خبر جدید  چهار هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاهی کشور اضافه می‌شود

در ادامه، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه، از اتاق های فرمان و واحدهای نیروگاه های بخار و سیکل ترکیبی بازدید نمود.​

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از، تاریخ انتشار:۴ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۲۸۳۸،www.news.tpph.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کودکان به ما یاد دهند آب را چگونه مصرف کنیم
بر چسب ها: