بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: شنبه 11 آوریل 2020 | 09:30 ق.ظ
در اولین روز کاری سال کارگران شرکت کنتور سازی با در‌های بسته شرکت مواجه شدند
در اولین روز کاری سال کارگران شرکت کنتور سازی با در‌های بسته شرکت مواجه شدندکارگر کارخانه کنتور سازی گفت :با مراجعه به اداره کار و صحبتی که با رئیس اداره کار داشتیم گفت می‌توانید به خاطر این موضوع از مدیرعامل کارخانه شکایت کنید و قانونا تا پایان فروردین باید در شرکت مشغول به کار باشید.

شعار سال:یکی از کارگران کارخانه کنتورسازی ایران گفت: در اولین روز کاری سال کارگران شرکت کنتور سازی با در‌های بسته شرکت مواجه شدند و در این راستا، مقابل اداره کار الوند تجمع کردند.

کارگر کارخانه کنتور سازی تصریح کرد: طبق قراردادی که کارگران با شرکت دارند تا آخر فروردین ماه می‌توانند در شرکت مشغول به کار باشند، اما متاسفانه مدیرعامل شرکت این شرکت را تعطیل کرده است.

خبر جدید  نقد و بررسی وبسایت شركت هواپیمایی زاگرس

وی گفت: با مراجعه به اداره کار و صحبتی که با رئیس اداره کار داشتیم گفت می‌توانید به خاطر این موضوع از مدیرعامل کارخانه شکایت کنید و قانونا تا پایان فروردین باید در شرکت مشغول به کار باشید.

این کارگر کنتورسازی در ادامه بیان کرد: برای پیگیری بیشتر به فرمانداری مراجعه کردیم که گفتند شرکت شخصی است و باید خودتان مشکل را حل کنید و همچنین در شورای تامین استان هم در درخواستی برای بسته شدن کارخانه مطرح نشده است.

خبر جدید  وحدت مسلمانان با اعلام پایتختی بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت صهیونیست‌ها بیشتر شد

شعار سال، با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو ،تاریخ ۱۶ فروردین ۱۳۹۹، کد خبر:۸۳۸۰۱۸ ،www.snn.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,