بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 25 ژانویه 2019 | 06:39 ق.ظ
حل مشکلات استان قزوین به ترتیب اولویت
حل مشکلات استان قزوین به ترتیب اولویتعبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در دیدار با اعضای شورای استان که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: به دلیل جنگ اقتصادی دشمنان با کاهش درآمدهای نفتی و مالیاتی مواجه هستیم و باید با برنامه ریزی و اولویت بندی برای حل مشکلات استان اقدام کرد.

شعارسال: عبدالمحمد زاهدی: با توجه به تنگناهای مالی مشکلات استان قزوین به ترتیب اولویت باید حل شود.

عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین در دیدار با اعضای شورای استان که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: به دلیل جنگ اقتصادی دشمنان با کاهش درآمدهای نفتی و مالیاتی مواجه هستیم و باید با برنامه ریزی و اولویت بندی برای حل مشکلات استان اقدام کرد.

زاهدی اضافه کرد: تامین آب شرب و بهسازی راه ها مهمترین درخواست های روستاییان استان است که خوشبختانه طرح های مناسبی در این زمینه در دست اجرا هستند.

وی با بیان اینکه پیگیر حل مشکلات روستاها و شهرهای استان هستیم، افزود: می توان برای تسریع در حل مشکلات از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کرده و با اولویت بندی به سراغ مهمترین مشکلات و کمبودها رفت.

زاهدی ادامه داد: متاسفانه بودجه اقتصادی استان از ابتدای استان شدن بسیار پایین بسته شده و همین موضوع طی چندین سال بعد از استان شدن مشکلات زیادی را برای قزوین به وجود آورده است.

وی گفت: قزوین برخلاف تصور عمومی نقاط محروم و کم برخوردار زیادی دارد که رفع تمامی آنها در فرصت محدود و با اعتبارات اندک امکان پذیر نیست.

استاندار قزوین گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور باید با اولویت بندی برای حل مشکلات شهرها و روستاهای استان اقدام کرد.

رییس شورای استان قزوین نیز در این جلسه گفت: کشاورزان استان به دلیل سرمازدگی محصولات خسارت های زیادی را متحمل شده اند و هم اکنون در بازپرداخت وام های دریافتی با مشکل مواجه هستند.

غلامرضا علی نوری افزود: امیدواریم با استمهال وام های کشاورزان خسارت دیده به وضعیت آنها بیشتر رسیدگی شده و برای حل مشکلات کشاورزان گام های بلندی برداشته شود.

وی گفت: بسیاری از راه های روستایی استان نیاز به بهسازی و نگهداری دارند و امیدواریم با تاکید استاندار قزوین دستگاه های اجرایی مرتبط با جدیت بیشتری در این زمینه اقدام کنند.

در ادامه این جلسه در خصوص کمک مالی استانداری به شورای استان و تخصیص ساختمان به آن، رسیدگی به وضعیت نامساعد جاده های استان، تقویت سرانه ورزشی در روستاها، ارتقای جایگاه شوراها در میان مردم، تامین آب شرب، احداث بیمارستان و پل غیر هم سطح در آبیک، پرداخت تسهیلات برای آبیاری نوین اراضی کشاورزی و… بحث و گفت و گو شد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار: ۳بهمن ۱۳۹۷ ، کدخبر:www.borna.news ، ۸۰۳۵۸۵


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  جاده های بین المللی قزوین نیازمند توجه ویژه است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,