بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: چهارشنبه 17 جولای 2019 | 10:38 ق.ظ
حریق منزلی مسکونی در خیابان دانشگاه یک مصدوم بر جا گذاشت
حریق منزلی مسکونی در خیابان دانشگاه یک مصدوم بر جا گذاشتقائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین از وقوع حریق در طبقه سوم یک واحد مسکونی در خیابان دانشگاه قزوین خبر داد.

قائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین از وقوع حریق در طبقه سوم یک واحد مسکونی در خیابان دانشگاه قزوین خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین؛ قدیر موسی خانی اظهار کرد: در ساعت ۱۳: ۲۸ دقیقه ظهر امروز آتش‌سوزی یک واحد مسکونی در خیابان دانشگاه کوچه ۱۳ به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که با اعلام این خبر آتش‌نشانان ایستگاه دو، پنج و هفت در کمتر از دو دقیقه خود را به محل حادثه رساندند.

خبر جدید  شورای نگهبان فضا را برای ورود نیروهای متدیّن به عرصه خدمت فراهم کند

وی ادامه داد: حریق در طبقه سوم ساختمان رخ داده بود که با توجه به حجم زیاد آتش از طریق راه‌پله‌ها در حال سرایت به طبقات پایین بود.

قائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین تصریح کرد: آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن نسبت به ایمن‌سازی مکان موردنظر اقدام کردند و با توجه به اعلام حبس شدن یک نفر در ساختمان، عملیات اطفاء حریق با سرعت انجام شد.

خبر جدید  بی‌توجهی به مقام کارگر ظلمی بزرگ است

وی ادامه داد: آتش‌نشانان علی‌رغم دودگرفتگی ساختمان توانستند زنی حدوداً ۴۰ ساله که در پشت یخچال پنهان و از ناحیه کمر، کتف، دست‌ها دچار سوختگی شدید شده بود به بیرون هدایت کنند.

موسی خانی در خصوص علت این حریق اعلام کرد: مصدوم در حال پخت غذا با گاز پیک‌نیک بود که به‌طور ناگهانی این وسیله دچار حریق شد و به فرش‌ها، مبل‌ها و دیگر وسایل منزل سرایت کرد و آتش‌سوزی وسیعی را رقم زد.

خبر جدید  لزوم ورود دستگاه قضا برای اجرای احکام تخریب/40 میلیارد تومان طلب شهرداری از شهروندان

قائم‌مقام سازمان آتش‌نشانی شهرداری قزوین یادآور شد: در این حادثه یک آتش‌نشان نیز مصدوم شد که دو مصدوم توسط عوامل اورژانس حاضر درصحنه به بیمارستان منتقل شدند.

انتهای پیام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید
آدرس وبسایت منبع :: http://qazvin.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,