بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 22:27 ب.ظ
حرکت با انگیزه‌های دینی، حرکت جهادی را اثربخش می‌کند
حرکت با انگیزه‌های دینی، حرکت جهادی را اثربخش می‌کندعادی انگاری وضعیت، واقعیتی تلخ و دنباله دار در روز‌های نارنجی رنگ کروناست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده، ولی فقیه در استان قزوین در بازدید از قرارگاه جهادی شهید قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی استان افزود : برخی اوقات برخی مسائل علی رغم سختی‌ها، زمینه شکوفایی و رشد انسانی را فراهم می‌کند. وی افزود: خداوند انسان را نفیس و کریم می‌داند و با بیان این دو ویژگی، وظیفه و رسالت انسان را سنگین می‌کند. نماینده، ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: خداوند به هرکسی راه رستگاری و فلاحت را نشان نمی‌دهد و تنها کسانی در این مسیر قرار می‌گیرند که در مسیر خداوند و برای خداوند تلاش می‌کنند. وی تصریح کرد: هرچقدر دقت کنیم که در مواسات با خدا معامله می‌کنیم کار ارزشمندتر شده و شایسته می‌شود. امام جمعه قزوین اضافه کرد: نکته اصلی و زیبای این قرارگاه، مردمی بودن و توجه به ظرفیت جوانان این و این قیام مردم برای حل مشکلات همدیگر کار بزرگی است. حجت الاسلام و المسلمین عابدینی ادامه داد: نکته بارز قرارگاه و طرح شهید سلیمانی حضور مؤثر جوانان و تکیه بر ظرفیت‌های آنان برای حرکت رو به جلو است. وی تصریح کرد: قیام مردم با انگیزه‌های دینی برای قوام پایندگی جامعه باعث استمرار حرکت و نتیجه بخشی آن خواهد شد. امام جمعه قزوین گفت : نگاه جهادی به کار خدمت رسانی به مردم باعث ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه می‌شود. تمدن نوین اسلامی با حضور جوان مؤمن انقلابی محقق می‌شود

خبر جدید  ضرورت تقویت بخش تعاون و تجمیع سرمایه‌های خرد

حجت‌الاسلام جواد زهرایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز در دیدار نماینده، ولی فقیه در استان قزوین از قرارگاه شهید قاسم سلیمانی افزود : شاخصه اصلی و مهم تمدن اسلامی بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها سوادی و معنوی آن تمدن است.

وی افزود :  همه تلاش ما امروز بر مبنای مجاهدت مداوم در هفت عرصه‌ای است که مقام معظم رهبری در گام دوم تاکید کرده‌اند.

خبر جدید  شورای شهرستان اموزش و پرورش ناحیه یک قزوین

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین عنوان کرد: برای تحقق ظرفیت‌های مادی و معنوی که لازمه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است، باید جوانان مؤمن انقلابی در میدان حضور مؤثری داشته باشد.

وی تأکید کرد: در همین راستا پس از دستور مقام معظم رهبری برای ورود محله محور جوانان مؤمن انقلابی برای مبارزه با کرونا و کاهش آسیب‌های آن این قرارگاه در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد.

حجت‌الاسلام زهرایی گفت : ایجاد رویه مشترک و همراهی بین جوانان مؤمن انقلابی و ایجاد هم افزایی گامی بود که باید بر می‌داشتیم و با محوریت مسجد و امام محله این کار آغاز شد.

خبر جدید  توسعه خانه‌های بوم‌گردی برای جذب توریسم و اشتغالزایی/ ضرورت توجه به مناطق کمتر توسعه‌یافته

وی بیان کرد: تمام تلاش ما بر این بود که در شبکه فاخر امام و امت گام بر داریم و تمام تشکل‌ها و جوانان وگروه‌هایی که دغدغه این کار را داشتند نیز در این ساختار و به دور از لوگو و آرم تبلیغات اسلامی جمع شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود : از عملکرد خود راضی نیستیم، ولی هم اکنون در بین استان‌های کشور در جایگاه دوم قرار داریم و دنبال این هستیم که کار با ساختار مناسبی سرعت بگیرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: