بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 22:27 ب.ظ
حرکت با انگیزه‌های دینی، حرکت جهادی را اثربخش می‌کند
حرکت با انگیزه‌های دینی، حرکت جهادی را اثربخش می‌کندعادی انگاری وضعیت، واقعیتی تلخ و دنباله دار در روز‌های نارنجی رنگ کروناست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قزوین، حجت الاسلام و المسلمین عبدالکریم عابدینی، نماینده، ولی فقیه در استان قزوین در بازدید از قرارگاه جهادی شهید قاسم سلیمانی در سازمان تبلیغات اسلامی استان افزود : برخی اوقات برخی مسائل علی رغم سختی‌ها، زمینه شکوفایی و رشد انسانی را فراهم می‌کند. وی افزود: خداوند انسان را نفیس و کریم می‌داند و با بیان این دو ویژگی، وظیفه و رسالت انسان را سنگین می‌کند. نماینده، ولی فقیه در استان قزوین بیان کرد: خداوند به هرکسی راه رستگاری و فلاحت را نشان نمی‌دهد و تنها کسانی در این مسیر قرار می‌گیرند که در مسیر خداوند و برای خداوند تلاش می‌کنند. وی تصریح کرد: هرچقدر دقت کنیم که در مواسات با خدا معامله می‌کنیم کار ارزشمندتر شده و شایسته می‌شود. امام جمعه قزوین اضافه کرد: نکته اصلی و زیبای این قرارگاه، مردمی بودن و توجه به ظرفیت جوانان این و این قیام مردم برای حل مشکلات همدیگر کار بزرگی است. حجت الاسلام و المسلمین عابدینی ادامه داد: نکته بارز قرارگاه و طرح شهید سلیمانی حضور مؤثر جوانان و تکیه بر ظرفیت‌های آنان برای حرکت رو به جلو است. وی تصریح کرد: قیام مردم با انگیزه‌های دینی برای قوام پایندگی جامعه باعث استمرار حرکت و نتیجه بخشی آن خواهد شد. امام جمعه قزوین گفت : نگاه جهادی به کار خدمت رسانی به مردم باعث ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه می‌شود. تمدن نوین اسلامی با حضور جوان مؤمن انقلابی محقق می‌شود

خبر جدید  صیانت از اراضی کشاورزی نیازمند مشارکت همگان است

حجت‌الاسلام جواد زهرایی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان نیز در دیدار نماینده، ولی فقیه در استان قزوین از قرارگاه شهید قاسم سلیمانی افزود : شاخصه اصلی و مهم تمدن اسلامی بهره‌مندی از همه ظرفیت‌ها سوادی و معنوی آن تمدن است.

وی افزود :  همه تلاش ما امروز بر مبنای مجاهدت مداوم در هفت عرصه‌ای است که مقام معظم رهبری در گام دوم تاکید کرده‌اند.

خبر جدید  پرداخت ۵۲۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای رونق تولید در قزوین

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین عنوان کرد: برای تحقق ظرفیت‌های مادی و معنوی که لازمه شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی است، باید جوانان مؤمن انقلابی در میدان حضور مؤثری داشته باشد.

وی تأکید کرد: در همین راستا پس از دستور مقام معظم رهبری برای ورود محله محور جوانان مؤمن انقلابی برای مبارزه با کرونا و کاهش آسیب‌های آن این قرارگاه در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل شد.

حجت‌الاسلام زهرایی گفت : ایجاد رویه مشترک و همراهی بین جوانان مؤمن انقلابی و ایجاد هم افزایی گامی بود که باید بر می‌داشتیم و با محوریت مسجد و امام محله این کار آغاز شد.

خبر جدید  کشت گوجه فرنگی در قزوین 10 درصد رشد می یابد

وی بیان کرد: تمام تلاش ما بر این بود که در شبکه فاخر امام و امت گام بر داریم و تمام تشکل‌ها و جوانان وگروه‌هایی که دغدغه این کار را داشتند نیز در این ساختار و به دور از لوگو و آرم تبلیغات اسلامی جمع شدند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود : از عملکرد خود راضی نیستیم، ولی هم اکنون در بین استان‌های کشور در جایگاه دوم قرار داریم و دنبال این هستیم که کار با ساختار مناسبی سرعت بگیرد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: