بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 15:52 ب.ظ
جهادگران قزوینی به مناسب اربعین حسینی در مناطق محروم خدمت رسانی می‌کنند
جهادگران قزوینی به مناسب اربعین حسینی در مناطق محروم خدمت رسانی می‌کنندمسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: در ایام اربعین حسینی گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی در چهار نقطه از استان در حوزه‌های مختلف به خدمت‌رسانی مشغول می‌شوند.

بهمن حیدری، مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، گفت: در ایام اربعین حسینی گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی استان در چهار نقطه از استان در بخش‌های عمرانی و بهداشت و درمان و آموزشی به خدمت‌رسانی مشغول خواهند شد.
حیدری مطرح کرد: دانشجویان بسیجی استان فعالیت بسیار زیادی را طی چند سال اخیر در استان بر عهده گرفته و تأثیرات فراوانی نیز از خود به یادگار گذاشته اند.

مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین تصریح کرد: دانشجویان بسیجی شرکت کننده در اردو‌های جهادی با الگو گرفتن از اخلاق و رفتار حسنه شهدای گرانقدر و پیروی از آنان با از خودگذشتگی و ایثار، جهت سازندگی استان از خود نشان می‌دهند، بیانگرمقیاس کوچکی از ایثار و از جان گذشتگی شهدای عزیز در حفظ و دفاع از دین و کشوراست.

خبر جدید  دانشجویان دانشگاه امام خمینی(ره) اقلام غذایی و بهداشتی بین نیازمندان قزوین توزیع کردند

حیدری ادامه داد: آثار و برکاتی که اردو‌های جهادی برای دانشجویان شرکت کننده در این اردو‌ها دارند بی شمار است که می‌توان علاوه برعمران و آبادانی و ترویج روحیه نشاط و امید و کار برای مردم مناطق و تقویت امید به زندگی روستایی، به سودمندی از فضا‌های خاص معنوی در محل برگزاری این اردو‌ها در جهت خودسازی، تقویت روحیه بسیجی و با هم بودن در کار‌های تیمی و اجرایی و رشد در فضای دانشگاهی در راستای خدمت به مردم، آشنایی با فرهنگ و روحیه مردم مناطق مختلف و کسب تجربیات اشاره کرد.
مسئول عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان قزوین با اشاره به راه اندازی پویش جاماندگان اربعین تأکید کرد: دانشجویان جهادگر بسیجی در پویش جاماندگان اربعین در بخش‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و… به مردم استان خدمت رسانی خواهند کرد.

خبر جدید  ۱۵۰۰ نفر از سیل‌زدگان لرستان در موکب پزشکی قزوین رایگان ویزیت شدند

وی خاطرنشان کرد: دانشجویان جهادگر بسیجی از امروز به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین در چهار نقطه از استان قزوین مستقر می‌شوند و به خدمت‌رسانی مشغول خواهند شد.

حیدری تأکید کرد: گروه جهادی ثامن الائمه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در روزستای طرازکش از توابع کوهین مستقر می‌شوند و با مشارکت سازمان نوسازی مدارس استان اقدام به مرمت و دیوارکشی مدرسه این روستا خواهند کرد.

خبر جدید  خانواده‌های مددجوی 3 نفره تا پایان سال ۹۹ خانه‌دار می‌شوند

حیدری بیان کرد: گروه‌های جهادی شکوفه سیب بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، خواهران گروه جهادی ثامن الائمه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، گروهی جهادی بنت الهدا، گروهی جهادی آیه و گروهی جهادی مائده با مشارکت موکب حضرت رقیه (س) از امروز در محله باغ نشاط، محله طراز کش و محله بهار شهر قزوین جهت ارائه خدمات در بخش‌های بهداشتی، ویزیت رایگان، مامائی، روانشناسی، مشاوره خانواده، مشاوره حقوقی، آموزشی خواهند پرداخت.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,